pevna vola

Príspevok v téme: pevna vola
chudnuca

ahoj vsetci...........ako vela ludi ani ja nemam pevnu vola moje chudnutie vyzera tak ze par dni sa udrzim a niekedy ani to nie a potom zacnem jest ako prasa........inspiracie mam ze pekna postava a tak aj by som cvicila len mi nejde vydrzat bez jedenia .............neviete nieco ako by som zmensila svoju chud do jedla ale ziadne tabletky ...........plllsssssss pomoc

..lenushka..

vies co,mne pomaha ten beh..ale v lete napr. zvyknem aj volejbal hravat..ale keby vyskusas ist do fitka,tak tam by ti nejaky trener urcite pomohol..a uz si aj schudla alebo len teraz zacinas?

chudnuca

no a nevies pri akych cvikoch sa dobre spaluju tuky...........bo napr na bicykli som casto cvicola ale zhrubli mi litka a skoro ziadne cizmi nezapnem

..lenushka..

ani nie..ja s postavou velmi problemy nemam, pretoze s priatelom sportujeme pravidelne..teraz cez zimu to je vsak horsie..nemohla som behavat,tak som pribrala 3 kila a vsetko sa mi ulozilo do bruska..ale musim so sebou aj ja nieco zacat robit,lebo zacina byt vidiet ten rozdiel :(

..lenushka..

ahoj chudnuca :) vzdy ked ta prepadne chut na sladke,daj si radsej ovocie..a hlavne vela pi..mozem sa spytat na vysku a vahu?