Prvy sex

Príspevok v téme: Prvy sex
franz ferdinand

Zdravim
Chcem sa vas skusenejsich spytat, ake kondomy (konkretne druhy) odporucate na prvy sex. Je mozne, ze partnerka nebude dostatocne "vlhka" kedze sa jedna o prvy krat? (ako pre nu tak aj pre mna)
Nieco s vacsou lubrikaciou? Alebo skor nieco s "umrtvujucim" ucinkom, nech ju to neboli?
Takze vase rady?
A na co konkretne si treba dat pri prvom sexe pozor? (Napr ako na to ist - jemne, zvolna, alebo...)
Vopred vdaka za odpovede

franz ferdinand

no ta zvlastna osoba ma mozno trochu pravdu, ze budem rychlo hotovy, ale sak co, ak bude ona este chciet tak prezujeme igelit a mozeme pokracovat nech nie som sebecky a neuzijem si to len ja. Aj ked si nie som celkom isty, ci si to dievca vobec moze uzit ked je to napoprve...
Na pharmatex idem pozriet a mozno by to nebolo zle aj ako dodatocna ochrana keby sa daco stalo s kondomom...
Co sa atmosfery a sviecok tyka, neviem ci to bude mozne, kedze sme obaja este na vysokej a byvvame s rodicmi (obaja Blavaci, cize nie na intraku...), ale daco vymyslime :-)
Vdaka za rady, ak vas napadne este nieco, napiste. Budem len rad :-)

niekto

ten lub. gel by som pouzil az ked bude problem s vlkostou
pri prvom treba dat pozor na to aby bola dost vzrusena cize dlha predohra
spytaj sa jej co sa jej paci .....:)
inak pharmatex aj lubriguje ak budete mat s stym v buducnosti problem
inak je skoro tak spolahlivy ako HAK
www.pharmatex.sk

technécium

že zvláštna osoba, počúvaj jane, dlhú predohru- štartuje, však si nestihne ani ten igelit nasadiť a už bude hotový

jane00000000

technecia si nevsimaj, on je taka zvlastna osoba na tomto fore...:) ja ti mozem poradit, urcite lubrigacny gel, my pouzivame durex, hlavne pokojne miestecko, mozes urobit nejaku romanticku atmosferu, sviecky, hudba atd...skus dlhuu predohru...

franz ferdinand

tejto odpovedi celkom nerozumiem...
to mal byt vtip alebo odkaz na cloveka, ktory je ochotny normalne odpovedat?