sexualna orientacia

Príspevok v téme: sexualna orientacia
michal:(

Ahoj, takze mam takyto problem.
Som trosku iny ako ostatní. Ale bojim sa to priznat. Hlavne rodicom, kamaratom a spoluziakom. Pacia sa mi chlapci. Ano, pre Vas to mozno znie nechutne, aj mne by to tak pripadalo este nedavno, kym som nestretol jedneho chalana. Vtedy som zistil, zema viac pritahuju osoby rovnakeho pohlavia. Môj najväcsi problem ale je, ako to povedat ostatním a hlavne sa bojím, ci ma nebudu za to odsudzovat. Napriklad aj otec zvykne mat take srandovne narazky na gayov, ale kedysi som sa len usmial. Teraz ma to uz trapi. Neviem co mam robit. Som zufaly. Prosim napiste nejake napady. Vek: 28.

zlopamätná

Ahoj Michal.
Aj keď po dlhšom čase, dovolím si odpovedať:
To, že sa Ti páči iné pohlavie, ako ,,by sa malo" si zatiaľ nechaj iba pre seba. Neuviedol si, ako dlho máš s tým chlapcom vzťah. Neviem tiež aký máš vzťah so svojimi rodičmi, ale ak dobrý, po čase to Tvoja mama musí vycítiť a v tom prípade jej musíš dať čas na pochopenie. Ver mi, že aj mne dosť dlho trvalo než som sa cez to prehrýzla a o manželovi ani nehovorím. Nemaj potrebu hovoriť to niekomu inému. Kto Ťa pozná, príde po čase na to aj sám, keď začneš všade chodiť so svojím priateľom. Kamarátstvo je v prvom rade o tolerancii a pochopení, tak si myslím, že zo strany skutočných priateľov sa nemáš čoho obávať. Myslím, že základ je, aby Ťa podržali rodičia, aj keď ver, že zo začiatku to môže byť pre nich šok. Ale všetko to chce len čas...Držím palce

bebebe

Helou,na tom Slovensku to nie je take tazke,ako sa na prvy pohlad zda. Vela robi tvoj vlastny strach. Ked ho prekonas,odhliadnuc od situacie tu to budes mat lahsie (lebo sa uz za homosexualitu nelyncuje a vnutornu slobodu neobmedzi ani kopa obmedzenych ludi).Ja zijem so zenou uz dlhsiu dobu a po pociatocnom strachu som sa zacala citit ovela slobodnejsie a pritom to,samozrejme,nemame vzdy idealne. Ale lepsie ako sa klamat a i ked by si mohol namietat,ze lesbicke pary to maju "na verejnosti" lahsie,suhlasim,je to tak-no zato qay komunita je tu ovela viac "rozvinuta",maju viac podnikov,stranok aj akcii,staci sa len zapojit a najdes ludi,ako si ty sam. Ale to ty si uz mozno davno spravil. Drzim palce,v kazdom pripade:)

morena

To nie je problém, si taký aký si..Každý má rád niečo iné..Na Slovensku je diskriminovaný kde kto: invalidi, slepý, cigáni, nadpriemerne inteligentný, gayovia, lesby, mentálne retardovaný a všetci čo majú nejaký psychický problém alebo sa líšia od šedého priemeru...Si taký aký si a budeš mať rovnaký problém si nájsť niekoho a byť šťastný ako hocijaký heterák...Nájsť niekoho pre seba je rovnako ťažké,bez ohľadu na podmienky

technécium

však to je jasné, po 3 dňoch na kréte pri mori mi už z toho začínalo štartovať, tak som si požičal jeep a chodil som po krétskych kopcoch-toto bola paráda potoky, kopce, more, celý ostrov prejazdený, proste sedieť v aute, voziť sa a rozmýšlať a ísť, kde ťa napadne, pri mori len pri splne, ojeby no to hej

kyklop

tak ok, to bude urcite poprdeli, boli by sme dobrá dvojka a urcite by sme si uzili kopec kvalitnej zabavy a sexu, mohli by sme spolu ojeb...t koho by sme len stretli

technécium

tak sa potom ozvi pôjdeme spolu, vieš ja nejak baraninu a kozacinu nemusím, ale keď mi tam doniesli tú ich špecialitu, normálne taký flát masa a pol taniera samé mastné, myslel som, že ma jebne, ale to bolo fakt super

kyklop

Kreta musela byt tiez super,planujem ze raz prejdem vsetky grecke ostrovy a ked sa bude dat,tak aj trochu pobudnem