Je to vsetko v pohode?

Príspevok v téme: Je to vsetko v pohode?
motyyylicek

Pekný deň prajem,tak pred mesiacom som prestala brat v polovicke blistra antikonecepciu,a pred tym nez som ju brala som mala sex s priatelom a praskol nam kondom,no o tyzden aj daco som dostala menstruaciu kedy som zacala brat HAK,po tyzdni som ju musela prestat brat,ked som ju prestala brat tak som mala menstruaciu az 10 dni :-(...ked sa mi skoncila tyzden po tom som mala hnedy vytok,zrobila som si po mesiaci test a vysla jedna ciarocka...a v sobotu som to mala dostat,myslite ze je to od tej HAK ze mi troska meská od hormonov..alebo som tehotna?ale ved som normalne to dostala...bola som aj u gynekologicky pred 2 tyzdnami robila mi ultrazvuk a povedala ze je vsetko ciste,po 3 tyzddnoch aj daco,bolo by to vidno,ze nieco sa tam robi?hm?poradte..neviem ci som to velmi zrozumitelne napisala

machulka006

motyyylicek - ty máš koľko rôčkov? jedenásť? kruci, veď ak si už dva krát mala menštruáciu, sotva môžeš byť tehotná... a navyše, bola si u gynekologa, nie? povedal, že je všetko v poriadku, a maternica je malá, tak čo tu strašíš? ? ?

motyyylicek

vtedy som este nebrala,ked som mala sex,ale som to normalne dostala,este aj zo mna to islo jak z krhly :-(...tak neviem no..a po mesiaci by uz bolo v krvi urcite HCG....neviem a bola som u doktorky,pred 2 tyzdnami,ked bolo od styku asi 3 a pol tyzdna a nic nehovorila,ze maternica je malicka a ze vsetko ok tak neviem

ellre

napisala si to tak nezrozumitelne, ze netusim, ci si v case suloze brala ci nie. ak ano, ok, ak nie, tak neviem, ci si tehotna. asi ti najlepsie poradi ozaj iba lekar.