Kto mi pomoze schudnúť - som tucna!

weronika

pipinecka5
podľa mňa nie si tučná, ide aj o to, že ako máš rozložený ten tuk, či tak rovnomerne, alebo sa ti ukladá len na neakých častiach tvojho tela. Možno keby si schudla 3-4 kg tak by si sa cítila lepšie a bolo by to všetko fajn, aj ked fakt si myslím, že aj teraz je to také v norme.

micus

ja mam 66 a 175 cm cize to je v porovnani s tvojou vyskou asi rovnako a myslim si ze som tucna, ked budem mat tak 57 budem stastna

pipinecka5

aspon zatial sa taky nenasiel bud som spatna alebo neviem co ozaj da sa chudnut aj ked hravam iba ping-pong alebo si s kamoskami kopeme loptu???????

joja33

dievča moje, mať tak Tvoje kilá....Myslím, že Tvoj problém nie sú kilá, ale neistota a mladosť. Pozri sa do zrkadla a nájdi na sebe to, čo je super, verím, že máš toho dosť. Ver si, dôveruj v svoje ego, nahoď úsmev a všetko bude fajn...Ver, že mnohí chlapi, a je ich hádam väčšina, majú radi dievčata, ktore maju" aj cici aj rici " pekný deň

bambulos

podla toho co by si chcela spevnit, ktore partie tela, ja napriklad mam problemove partie zadok stehna a boky, cvicim tri krat tyzdenne po pol hodiny na steppery