Zahmlievanie pred očami

AdamKrt

Tiez by som vsadzal na nizky tlak. Inak meranie tlaku u doktora neni take spolahlive. Je dokazane, ze pacient je v strese a casto sa mu potom pri merani zvysuje tlak, takze sa moze zdat normalny. Preto je dobre merat si ho v klude pocas dlhsieho obdobia, hlavne ked su problemy. Mal vlastny tlakomer...

deno

no ja zas mam problem taky ze hocikedy s nicoho nic sa mi zahmlieva pred ocami ze velmi tazko daco vidim a potom ked to dakych 30 minut trva tak ked to prestane mi je vzdy na odpadnutie a bol ima hlava v ok uma neico boli a citim sa dost zle a bol som na rozynch vysetrenaich krvy a ine ale nic mi nezistili

Lussy158

To zahmlievanie sa stáva aj mne, ale po niekoľkým sekundách to prestane. Niekedy sa mi zahmlieva pred očami často (aj viackrát denne), ale niekedy celý týždeň nič. Krv mi doktorka brala, ale stále mám dobré výsledky, a hladinu cukru v normále.

joyce

tym vysetrenim krvi zisti napriklad aj hladinu cukru v krvi. to co si opisala je priznak nizkej hladiny. pripadne ako povedal(a) 1eny1 - z krvi zisti cokolvek, co ti chyba.