Malá násobilka zdravia

Príspevok v téme: Malá násobilka zdravia
Pišta

1.Zdravie máme v genetickej výbave
2.O svoje zdravie sa musí každý aktívne starať sám
3.Vo svojej podstate sme prírodné bytosti. Naše zdravie je priamo úmerné tomu, ako dodržiavame prírodné zákony
4.Náš životný štýl je náš hlavný určovateľ nášho zdravia
5.Pre zachovanie zdravia je nevyhnutné zabrániť vstupu nežiadúcich látok do nášho organizmu
6.Vitálne látky, pochádzajúce najmä zo surovej stravy sú nevyhnutné a ničím nezastupiteľné pre udržanie nášho zdravia
7.Zdraviu je možné sa naučiť. Preto je potrebné sa vzdelávať na tému zdravia.
8.Náš organizmus je veľmi múdry a odolný. Snaží sa každú sekundu, každý deň, zachovať si svoju integritu. Nebráňme mu v tom svojimi nevhodnými postupmi liečenia.

dobrá sekretárka

Samozrejme že zdravia. Life Pak ? Rada ho skúsim kúpim ho aj v lekárni?
Pracujem s ľuďmi a s PC a bývam unavená.

pišta

Igris, najviac môžu byť chemicky v zime ošetrované ovocie z krajín južnej pologule, kde teraz vrcholí letné obdobie: pomaranče, mandarínky, grepy, banány, kiwi...,typicky sa vtedy veľmi lesknú od postreku. Ak si dobre vyberiem, tak ja ich aj v zime striedmo jedávam, mám na to „finty“.
.
Paradajky, uhorky, papriky...z Európy (Španielsko, Holandsko...) sú na tom kus lepšie
Ešte lepšie mrkva, papriky, zemiaky...Slovensko, pozor na šmejd z Poľska, ale niektoré druhy jabĺk sú dobré
Ak nemáš v rodine, ktorý by ti dodal domáce plodiny – jablká, mrkvu, petržlen. Hrušky, kaleráb, zemiaky...máš tieto možnosti:
-aj keď nakúpiš vyššie uvedené ovocie alebo zeleniny, dobrá je šťava z nich (doma pripravená), veľká časť látok, ktoré tam nemusia patriť a pokiaľ sú tam, ostáva v dužine
-sušené BIO potraviny – hrozienka, figy, marhule slivky..., sú trochu drahšie, ale po chuťovej a zdravotnej stránke VÝBORNÉ
-obráť sa na známych, ja som takto nakúpil asi 30 kg jabĺk a 7 kg orechov, sú výborné, trochu námahy stojí za to
-dostať šťavu mrkvovú, jablkovú a kapustovú zo Slovenska, pokazí sa do 3 dní, teda je bez konzervačných látok. Pozor, šťavy sa pijú na lačný žalúdok!
.
Lactobacily posilňujú imunitu, lebo vytvárajú dobrú mikroflóru v tenkom a hrubom čreve, ktorá je bezpodmienečne nutná na dobrú absorpciu všetkých potrebných látok. (a teda aj vitamínov) Lactobacily nájdeš v kyslých, mliečnych produktoch, v kvasenej kapuste...

igris

mne sa ta debata velmi paci, ale mala by som dotaz, syn je velky alergik aj na potraviny, zistila som ze niekedy to nie je na samotnu potravinu, ale pravdepodobne na chem. postrek, ako sa z toho v zime dostat ked je vsetko dovozove a tym aj automaticky chemicky osetrene aby to prezilo prevoz ? Imunologovia odporucaju lactobacily na vylepsenie imunity,co si o tom myslite ?

jatyon

vsetkych 8:
1-aj geneticky zafixovane zmeny sa "zjemnuju" ucinkom antioxidantov (pozri prace Lestera Packera)
2-staras sa tym o zdravie
3-su to vysostne prirodne prostriedky
4-zlepsujes si zivotny styl
5-zvysuje odolnost - v najsirsom zmysle toho slova (fyzicku aj psychicku)
6-existuje nadherny juice-g3-ktory je za studena ziskany zo 4 dryhov ovoci.bez konzerv.cinidiel
7-info, kt. ziskaz pomozu Ti upravit zivotny styl
8-podporujes mudrost ...
.
navyse je mozna aj kontrola tychto tvrdeni - meranie.
To je rarita, ktora tu doteraz nebola.

Pišta

Majkaf,
bol som 100% vitarián asi 4 mesiace na tej zelenine, ovocí a orechoch, aké máme na Slovensku k dispozícii a postupne sa chcem ku tomu opäť vrátiť.
Bolo to náročné obdobie, ale jednoznačne mi pomohlo zvrátiť môj zdravotný stav k lepšiemu.

majkaf.

Pista,ty si vitarian?bolo by perfektne mat na tanieri kopec cerstvej,nechemizovanej zeleniny a ovocia,ale nie vzdy sa to da-hlavne teraz v zime.