zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??

Príspevok v téme: zeny nemate niekedy pocit ze je toho privela??
luciferka

Ahojte, mam len 21 rokov a pripadam si ako 40 rocna...,studujem na dennom studiu, popritom brigadujem na dvoch miestach,byvam s priatelom v byte, staram sa o domacnost. Dnes mam za sebou skolu od 8 do 5.Momentalne je uz po 22 hodine,doupratovala som,prave zehlim, cakam az doperie pracka,umyjem vanu,a az potom mi ostane trocha casu na seba a padnem mrtva do postele.A rano skola a robota. Ako zvladate tento zhon? a to si ani neviem predstavit az raz budem mat deti....

luciferka

hej do ba, tato kombinacia sa da studovat len v ba, na SK inde nie je...a dobre si spravila ze si si tam nedala, je toho velmi vela...a neuveritelne zly system ma skola..., len same nervy, ide ma z toho urvat normalne

rebelantka

to je ta emancipacia.ved sme to same chceli.teda nie konkretne my,ale nase predchodkyne.nesediet doma a nestarat sa iba o domacnost ,rodinu.bojovali sme zato-teda nase praprapramatere.a teraz sme vytazene ako kone.niekedy si hovorim,ze cert nam to bol dlzen.

tinusska

tam som chcela ist externe, ale nakoniec som si dala na fakultu soc. a ekon. vied - soc. a pracovna psychologia... tak pevne dufam... inak, ak teda chodis do ba, tak byvam v tom tretom baraku od pedagogickej (co su tam take rovnake baraky) by som to tam mala len na skok :))))

luciferka

liana dakujem, ja nemam zly zivot, len obcas ma to chyti, a potrebujem sa aj vystazovat....
tinnuska, ja chodim na specialnu pedagogiku- poradenstvo a pedagogika mentalne postihnutych

liana

luciferka, klobuk dole, ja ked som mala 21, tak som bola velke dieta. chodila do skoly a po skole som sa zabavala a zabavala. ziadna zodpovednost, obcas brigada. takze skutocne obdivujem, ze si takto krasne samostatna. a neboj, bude lepsie, po skole bude menej povinosti a teda aj viacej casu pre seba. drzim palce :)

luciferka

tinusska tak to ho mas tiez dost, ja mam 14 predmetov, takze strasne moc casu travim v skole a doma nad knihami ani nehovorim, brigadu mam minimalne dvakrat do tyzdna, este k tomu aj varit..., byvame dalej od rodicov, takze sme odkazani sami na seba, co si nespravime sami, tak nemame

tinusska

vobec to nemas zle zorganizovane... ked je clovek odkazany sam na seba a ma vlastnu domacnost, len vtedy pochopi.. ja da sa povedat musim mat tu brigadu popri praci, bo s priatelom setrime na vlastne a vsetky peniaze sa odkladaju, a takto nam tie peniaze z brigady trosku pomozu ako "bokofka" a mozeme si nieco kupit.... dokonca som mala isty cas brigadu rano od 4,45 do 8 hod, potom do prace rychlo, a poobede znova... no len som potom menila pracu, tak tu rannu so musela zrusit, bo mi to casovo nevychadzalo..

kiki

ja by som chcela mať takú švagrinú. Tá moja sa o brata nestará vôbec. sú spolu 3 roky a ona nevarí, nepere, nežehlí, neupratuje. všetko robí brat. Ona príde z roboty, ide cvičiť, álebo na masáž, kozmetiku, číta knihy a ťahá sa kamoškami. o dieťati nechce ešte ani počuť. No našla si dobrého debila( môjho brata) čo jej všetko toleruje a robí jej sluhu.