Ktorý make-up?

sade8

a ked sa staras a mozes robit co chces a mas stale problemy s pletou, tak nemas ine vychodisko ako zakryt to make-upom.................

Monuška

Pleť bude vyzerať prirodzene len vtedy, keď si žiadny make-up nedáš..a jemne a hladšie, keď sa o pleť začneš starať nie len zvonku, ale aj zvnútra..=)

bella1988

ja som uz tiez vyskusala strasne vela make-upov a najlepsi je max factor lasting performance. mam aj miracle touch ale ten mi moc nevyhovuje. ale henten je uzasny ozaj :)

majuska125

CLINIQUE??wed to su najdrahsie make upu,ale podla mna cim drahsi tym kvalitnejsi:))wed dost dobre na urobni su od l real,max factor,burjois,gosh su podla mna dobre a na nizsej urovni maybelline rimmel sak je to aj tak cenovo ohodnotene

wesnaa

prave som sa vratila z floridy. mozem vam zodpovedne povedat, ze taky make-up aky som si kupila tam, som dosial nemala. je neuveritelne skvely. ako vlastna pokozka, nieco uzasne. znacka clinique. da sa kupit aj cez internet, nemusite utekat do usa. nie je vobec taky drahy, ale radost vam urobi obrovsku.

besna

Baby ja momentalne pozivam make-up od Mary Kay, v mojom pripade nemozem nan povedat nic zle, nemam nejake zproblemy s pletou ale citim ze to nie je este ono a stale hladam pre mna ten naj...

Citala som skvele recenzeie na Estee Lauder Stay in Wear, tak sa chystam vyskusat a som zvedava... Mate niektora s nim skusenosti???

ivica123

ak mate mastnu plet,jednoznacne najlepsi make up, aky som mala je clinique almost powder make-up. je to taka zelena krabicka, u nas stoji cca 600Sk. Obcas je dobre urobit si peeling, lebo moze trocha po case vysusat plet. je perfektne kryci a lahky.