Krem na ruky...ktory je naj?

jingles

mne na suche ruky pomaha balea kokosovy krem čo je na telo abo telove mlieko nivea pure and natural a mne to aj vonia :D

DarinaB

a skúšali ste z Oriflame krém proti starnutiu rúk? Je menší /50 gr./, ale veľmi dobrý. Zelená tuba s oranžovým vrchnáčíkom. V z tejto sady som skúšala aj píling na ruky a potom som si ruky natrela s tým krémom, výborné. Inak, dobré je ruky si na noc naolejovať - napr. olivovým olejom alebo olejčekom z papaye. Do rána ako batoľa.

didi1023

Ja mam tiez dobre skusenosti s ružovým Garnierom a inač esšte je velmi dobry od značky just fakt neskutočny akurat dost drahy :/

manda276

ja si kupujem len garnier ten ruzovy..je uple uzasny, moj oblubeny krem na ruky...vyhovuje mi viac ako ten cerveny lebo nie je taky moc husty...pouzivam ho v zime rano aj vecer a ruky mam hebke a jemne :)

xy:)

mne uplne vyhovuje neutrogena, je koncentrovany, takze je hustejsi, ale ruky mam po nom skvele, ruky uz nie su suche a popraskane. a potom este cerveny garnier si obcas kupim.

pravdaje

uuuplne najlepsi bez konkurencie je od zepter balzam na ruky... take jemne ruky po nom ste este nemali a aj pekne vonia. ziadne umele vone... je to parada odporucam vyskusat nikto neolutujete

harmonia

ja zbožňujem krém na ruky od alverde brusnicový , ale zas kadžému nemusí vyhovovať ale je vynikajúci a alverde je certifikovaná prírodná kozmetika... :) nestojí veľa ale ja fakt úžasný