Ako zistim, ci ma chce chlapec vazne pobozkat?

User_37597

nezdielam moc tvoj nazor...rodicia maju zasluhu na istych veciach ale okolie a teda,skolka,skola,kamarati formuju toho cloveka a to tak ze on sa necha nimi ovladat uz len preto aby zapadol a preto robi veci kt by mozno normalne nerobil keby je mamin maznacik.

xy:)

12 rocne decko nevie milovat v zmysle partnerskej lasky. vie milovat maximalne svojich rodicov, a aj to je uz zriedkavy pripad. nevie ani definovat, co dany termin znamena. takze sa tu vobec neda bavit o laske, ale zamilovanosti, co je uplne nieco ine. a ze 14 rocne deti sexuju? no tak to zlyhala vychova rodicov a na plnej ciare. dieta je ovlyvnitelne vonkajsim prostredim, no zaklad spravania stale tvori jeho vychova, teda vychova jeho rodicov.

User_37597

preco tu rozoberate jej vek..doba ide dopredu a neni na bode mrazu.neobhajujem ju lebo ma naozaj malo rokov ale co ste prekvapkany?ved dnes sa uz 10 rocne deti bozkavaju 12 rocne skusaju sex a 14 rocne si "zakladaju" rodinu :D
je to smutne ale pokial to neni pripad mojho decka tak to tak vazne riesit nebudem..pokial to jej rodicom nevadi tak potom preco vam?

M74

Ja som minule riešil opačný problém, či kolegyňa chce aby som ju pobozkal, pri rozlúčke sa zrazu "naštelovala", ale nebolo mi zjavné, či to chce na líce, alebo na ústa :-) Pre istotu som zvolil prvú možnosť, ale potom som si fakt nebol istý... :-)

Tommy°Lie

Tak z chuti ako teraz som sa už dávno na ničom nepobavila...
Deti moje osprostené ako by povedal MajsterN spamätajte sa kým je ešte čas... Netvrdím že máte za sebou ťahať dreveného káčerika, ale takéto veci by mali byť pre vás tabu...
V 12 rokoch vyhlásiť že máš chalana ktorého neskutočne miluješ ? Tak čo je to podľa teba láska moja zlatá ? Inak pozdravujem tvojich rodičov a mestskú políciu vo vašom meste, pretože 12 - ročná nemá čo robiť vonku po 22-hodine, ale to len tak aby reč nestála...
Moja vo vašom veku ešte ani neviete načo slúžia niektoré veci na vašom tele, tak rozumnejšie ako robiť zo seba trápnu a vypisovať na fórum , bude otvoriť nejakú encyklopédiu alebo nejaké náučné stranky a naštudovať si nejaké informácie, ktoré ti môžu pomôcť keď budeš na vzťah naozaj zrelá...

VANIS

PANE BOZE MAM 12 A MAM STALE JEDNEHO CHALANA A MILUJEM HO BOZKAVALI NSOM SA UZ ANI NEVIEM KOLKO KRAT TO BOLO NAJMENEJ ASI 1000000000 PROSTE SA MILUJEM STRETNEME SA O 7 A ODPREVADI MA DOMOV O 11 super

niki144

no ja mam 12 a mala som dokonca prvy farncuzak v 12 ale som to vazne olutovala lebo mi dal kopacky a nechce mi povedat preco a ja ho stale milujem a nwm na nho zabudnut takze tak

salamka

no..coraz beznejsie su pripady ked 14rocne dievcata uz maju prvy sex za sebou.nevravim ze sa maju teraz milovat,na to je casu a casu..
malalentilka a kolko spolu chodite?on uz sa bozkal predtym?mozno aj on uvazuje ze uz nieco bude,mozno chce pockat.predsa len 13 nie je az tak vela

kvietok13

a ste normalni?? co sa radsej nehras s babikami? myslim ze mate este cas, neskor mozes lutovat, ze ste sa ponahlali...