Silne bolesti

Príspevok v téme: Silne bolesti
janussssska

zeny prosim vas, co zabera na velmi bolestivu menstruaciu ? naozaj neznesitelne bolesti az tak ze prve dva dni som vzdy PN.... uzivala som HAK tabletky, robili mi zle od zaludka, teraz uzivam HAK naplaste, zacalo mi z nich tiez byvat zle... PROSIM PORADTE! ja som uz zufala ... potrebujem HAK vysadit ale bojim sa ze sa bolesti vratia.....

janussssska

ja som cajom doteraz moc neverila, ale asi skusim ... lebo fakt mi uz nic nezabera... a cim viac liekov,tym horsie

janussssska

lea - tu hak beriem lebo mi na tie menstruacne krce pomaha, ale na druhej strane ze mi z nej zle od zaludka pravidelne v tie iste dni kazdy mesiac...preto ta vahavost ...

leerka

mne napr uz nezabera ani ibalgin a ani panadol femina....inak tie zenske caje su tiez dobre na to....ja ich takisto pijem a niekedy si ani kvapky nemusim davat

janussssska

babulky dakujem krasne za vsetky rady! ivka: a ten caj ozaj funguje? treba ho pit kazdy den ci len pocas menstruacie?...ja radsej skusim byliny ako chemiu

Ivka 1

Pomaha pitie caju z alchemiky lekarkej,mysieho chvostika,natrznika husieho, vsetko je to v popradskom zenskom caji. K tomu si pridaj Berry nektar a malo by sa to zlepsit.

janussssska

dakujem za radu, no v tom je prave ten problem ze ja mam problemy so zaludkom a nesmiem brat silne lieky...preto mam HAK naplaste co sa vstrebavaju cez kozu...lenze tie hormony su v krvi a krv prudi vsetkymi organmi, preto mi na zaludok robia zle....ja uz neviem co mam robit, lebo z liekov mi je tiez zle od zaludka....ale dakujem za typ, ked uz nic ine , tak aspon toto...