Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

vsevedka

To by bolo ešte "lacné". Dnes som našla stránku s internetovým obchodom s vlas.kozm.Alizard a ceny šampónov od 19E/570SK, vlasové vody 23,67/710SK

Ja mám vlasy farbené, takže potrebovala by som šampón na farbené vlasy-ten už ale stojí 40E/1200SK, kolagénový-36E/1080SK a vlasová voda s ochranným účinkom by ma stála 129,33E/3380SK!!! (360 mililitrov)

www.ivj.sk

www.vicevlasu.cz

vsevedka

sweet_lolitta, to ma mrzí ak som ťa zneistila, však tam ešte zavolaj o opýtaj sa s akými produktami pracujú, ja som len uviedla rozdiel medzi skutočnou liečbou a kozmetickými produktami(opýtaj sa na cenu šampónov, vlas.vôd a pod.)

U nás vo fakultnej nemocnici je trichologická ambulancia, sama som kedysi mala problémy s padaním vlasov, takže mi tu najviac pomohli, doporučili krvné odbery, z vytrhnutých vlasovt urobili trichogram, z ktorého zisťovali práve tie fázy v akých sa tvoje vlasy nachádzajú a nie len to, či je vysušený, alebo má okolo korienka mazotok.

Mňa len proste irituje, keď niekto, chce zbohatnúť na probléme druhého, samozrejme, nikto nepracuje zadarmo, to mi je jasné, ale prečo vlastne zavádzajú ak uvedú len cenu vyšetrenia vlasu ale už neuvedú cenník vlasových doplnkov ani na svojich stránkach. A zlé ohlasy na nich sú aj zo zahranič. fóra, venovaného vlasovej problematike.

Over si to, telefonicky pred objednaním a daj aj tu babám vedieť aby ste zbytočne nehodili eurá do "komína".

vsevedka

sweet_lolitta, možno to tak malo byť, že si sa ešte nemohla objednať.Ja ťa nechcem odhovárať, rozhodnutie je na tebe, ale pred tým ako si dohodneš termín, over si:

či sa nejedná o zamestnancov, tricholog. poradne, ktorý boli vyškolený v Taliansku (fi.Alifarma) a pracujú s Tricocomputerom, podľa výsledkov ktorého určia len šampóny a vlas. vody - prípravky Alizard. Samotné prezretie vlasov tricocomputerom stojí 10E, ale následné ošetrovanie vlasov prípravkami Alizard môže stáť 40,60 ale i 160 eur + ďalšie kontroly na tricomputeri.
A výsledok? Nespokojní zákazníci a prázdna peňaženka.

V skutočných tricholog.amblanciách sa zisťuje: anagénna fáza vlasu -fáza rastu
katagénna -"- -"- prechodná
telogénna -"- vypadávania

sweet_lolitta

Ja som sa dovolala na nejaku tetu, ktora mi odkazala, ze ta doktorka je na 10 dni na sluzobke, takze mi zavolaju, ked sa vrati. Cize potom si dohodnem az termin.