Ako navratit hustotu vlasov

Príspevok v téme: Ako navratit hustotu vlasov
CMu_Q

mam 20r. a dosledkom HAK mi strasne vypadali vlasy, nemozem ich nosit rozpustene, pretoze su to uz len jemne, poriadne riedke vlasky :( Doteraz (po 5mes.vysadenia HAK YADIN) mi este stale padaju, no trosicku menej nez predtym, verim, ze postupne sa padanie eliminuje.

Zaujimalo by ma, co ste pouzivali, resp. s akymi vyrobkami mate najlepsie skusenosti na obnovu vlasov, rast vlasov a pod. Existuje mnozstvo znaciek, vyrobkov, pripravkov, no neviem, ktory si zvolt. A takisto ako dlho ste ich uzivali, aby bolo vidno prve vysledky (ja som napr. pouzivala 3 mes. Alpicort a nepomohol)

A takisto okrem pripravkov, ake vitaminy, mineraly ste papali. Chcem to totiz skombinovat, aby ucinok bol efektivnejsi. Predpokladam, ze Zinok a kyselina pantotenova je zaklad - no v akom mnozstve ich denne treba papat?

DAKUJEM za kazdu odpoved, velmi mi tym pomozete, pretoze uz som zo svojich vlasov zuufala :((

A ece otazocka, myslite si, ze sa da navratit povodny objem vlasov, ktory som mala pred uzivanim HAK? :(( DAKUJEM.

liv99

rebeka23, ta gulocka kt. je na korienku je nadmiera kolagenu. vlas sa ti dusi a preto vypadne. predpokladam, ze su postupne vlasky aj tensie a slabsie. to preto, lebo sa ku korienku nedostanu ziviny.

Miladka21

Ahoj vsevedka,
chcela by som sa Ta opytat: Ty v ba si podstupila vysetrenie vlasov pomocou pristroja tricocomputer?
Mozes mi prosim napisat na mail: miladka_21@azet.sk
Moc dakujem.
S pozdravom Miladka

:)

rebeka23 : aj mne strasne padaju a niekde na nete som natrafila aj na tento tvoj problem vola sa to myslim ze to je zysena produkcia mazotoku a ked mas ten korienok obaleny tym tukom alebo ako to nazvat tak sa ti nedostavaju ku korienku ziviny a vypadne ....skus sa opytat v lekarni tam ti poradia existuju na to rozne sampony a pripavky :)

rebeka23

Ahojte, aj ja bojujem s vypadávaním vlasov už asi rok...minulý rok presne pred štátnicami mi začali z jedného dňa na druhý strašne padať vlasy...mala som ich všade, na vankúši, na pleciach, bola to nočná mora, ktorá stále pretrváva, no už nie až v takej miere...vyskúšala som všeličo, napr. revalid, biohar, panthenol, zihľavu, vichy dercos aminexil, teraz mi kožná predpísala alpicort, no neviem...som z toho zúfalá. Vlasy sa mi strasne rýchlo mastia, takže si ich umývam skoro každý deň. A ešte niečo,každý jeden vlas, ktorý mi vypadne, vlastne korienok je obklopený akoby malou gulkou, alebo ako to mam nazvať, myslím, že kvoli tomu vlas vypadne...Chcela by som ísť na trichológiu, neviete náhodou, či to robia aj v Košiciach? Dakujem

LeeLoo

Dik RNG. Uz som sa viac krat presvedcila, ze priroda je mocnejsia ako chemia (v niektorych pripadoch) zihlava a lopuch uz na mna neucinkuju. Tabletiek som sa uz tiez dost nahltala tak skusim ine prirodne remedies.

RNG

mesotherapy je velmi siroky pojem(zaviedol to povodne dr Michel Pistor ako kozmeticko-zdravotnu pomocku),V zasade je to vpichovanie roznych latok na rozne ucely v mikroinjekciach do tela.

Na vlasy je viacero latok, ktore davaju vyzivu a znizuju hladiny DHT hormonu.
Ale to sa da spravit aj transdermalnym prienikom roznych latok(zinkove zluceniny, rozne steroly...) alebo branim cez usta roznych latok, vcitane spomenutych zinkovych preparatov, vyrazkov z korenov zihlavy a roznych rastlinnych sterolov.
Mesotherapia ma urcitu hladinu rizika, kedze sa jedna o vpichovanie latok do tela.
Osobne nie som za ziadne injekcie, ked sa zalezitost da riesit bez injekcii.

LeeLoo

RNG - mam zopar otazkok
citala som prispevky kde jedna slecna zverejnila ten paprickovy roztok s alkoholom. Mam miesto vzadu na hlave kde mi rastu vlasu, ale su o polovicu kratsie ako tie ostatne. Myslis, ze by mi ten roztok mohol pomoct na tom mieste? Kadernicka ma na to upozornila asi pred 10 rokmi.... Tiez som sa informovala u koznej lekarky on-line co robit aby mi zhustly vlasy (tiez mi dost podaju od stresovej situacie), ona odporucila mezoterapiu, citala som o tom, ze su to vlastne vpychi do korienka vlasu s ucinnymi latkami. Neviem ci to tu niekto spominal. Nevies nieco o tom? diky