Roaccutane v Košiciach

Príspevok v téme: Roaccutane v Košiciach
boo_RA32

ahojte vsetci,uz styri roky trpim akne.... na tomto fore som citala o zazracnych ucinkoch roaccutanu a zacala som sa nan spoliehat ako na moju jedinu nadej. objavila som vsak aj to, ze ma vela vedlajsich ucinkov (kt.sa nebojim) a lekary ho nepredpisuju s velkou radostou. Prosim ak niekto poznate nejakeho doktora v kosiciach ktory by mi ho predpisal bez reptania napiste mi... prosiiiiiiiim. je to moja jedina nadej:O

tyrusqa

len to ci to fakt pomoze na stalo je vo hviezdach,urcite si citala,ako to niekomu pomohlo napr. na pol roka...atd.takze je to diskutabilne..ci to pomaha.ale za skusku to stoji..drzim palce.

tyrusqa

neviem ti zarucit,ale za skusku to stoji..bola som u dalsej koznej,pretoze predosla ma nevyliecila..bola som len tak na konzultaciu zatial..vravela som jej,ze mam vsetky vysetrenia v poriadku a ona mi navrhla,ze existuju lieky,vdaka ktorym sa urcite zbavim akne-neviem,ci mala na mysli roaccutane,ale najskor ano.Inac je to velmi v pohode lekarka..clovek hned vidi pristup.. tak ak chces,skus..je to na poliklinike nad jazerom,vola sa Beckova Veronika.T.c.-0907 935 321