zdravá výživa ma dostala až do takehoto štádia

Príspevok v téme: zdravá výživa ma dostala až do takehoto štádia
adsaww

znie to tak ale ide o to že akonáhle som sa začal stravovať zdravo vymyzlo mi akné všetko klape jak má a teraz proste pravidelne užívam všelijake prípravky..ako je aloe vera šťava , zelena zmes, probiotika, vit.c, selen, zinok, bylinkove čaje, proste niekedy sa bojim že to je už vela a nemôže mi to uškodiť ale ked tak zdravo vyzeram..anechcem sa toho vzdať ... ale často žijem len preto ...a niekedy by som si dal fakt niečo nezdrave ale proste sa musim odoprieť a vtedy začinam byť nervozny ..neviem či to má zmysel ...prestal som fajčiť no stále by som si zapalil..a ked ideme von tak všetci fajčia ja nie, všetci v obchode si kupuju pizza rožky čokolady ja nie v piatok chodia na pivo na pohariky ja nie!! a toto ma štve

Mimi323

Napíše sa jeden bludný článok a každý tomu verí. Zaujímavé je, že ľudia sa boja brať doplnky, ale antibiotika a ibuprofeny sa neboja brať. Už ste niekedy počuli o niekom, kto sa predávkoval vitamínmi? Zase si farmaceutické firmy zaplatili jeden článok.

milka99

tak ked idu vsetci na pivo, daj si 2dc vina, cervne je zdrave a biele ma malo kcl, ked si vsetci kupuju pizza rozky, kup si celozrny, ked si kupuju cokolady, kup si musli tycinku... fajcit zrovna nemusis, ale ked mas chut na nieco nezdrave, tak v mensom mnozstve je to vlasnte zdrave, psychika je tiez velmi dolezita, je to cast tvojej komplexnosti, zdrave telo je jedna vec, ale trapit sa kvoli tomu co si odopieras...
tiez zijem zdravo, ale jeme aby sme zili, nezijeme aby sme jedli... takze chod do toho a v piatok sup s kamaratmi na poharik, jeden neuskodi :)

lilinka

prosim napis presne co si jedol a co nie,chcem pomoct priatelovi ma 27 a stale akne,a dost hrozne. velmi nam tym pomozes. dakujem

Mimi323

Ja si nemyslím, že to robí z donutenia, ja ti fandím. Je to super, že si začal zdravo žiť. Ja som nikdy nefajčila ani nepila, takže toto ma vôbec neláka, proste v piatok večer si dám minerálku alebo džús (aj kolu som pretala piť :D) ale prestala som nedávno piť kávu a tiež mám "absťáky" :) Niekedy cítim, že potrebujem kávu, ale nedám si a vydržím v pohode do večera. A keď vidím, že všetci okolo mňa pijú tri - štyri kávy denne, tak mi príde aj špatne z toho. Minule, keď som niekomu robila kávu 3v1 tak mi dokonce smrdela.
Tiež papám zinok, selen, probiotika, cečko, yam, pupalku, kyselinu listovú, ešte by som potrebovala upraviť stravu, lebo sem-tam si dám aj sladkosť.

rovnováha

Vo všetkom sa treba držať zlatej strednej cesty- všetko s mierou.A robiť veci s dobrým pocitom a z vlastného presvedčenia,tak, aby sme mali radosť zo života...Vtedy to má zmysel..