mavate vo vztahu paranoje?rada by som si o tom popisala

Príspevok v téme: mavate vo vztahu paranoje?rada by som si o tom popisala
paci

ahojte.no neviem cim zacat,ale zakazdym ked mam dlhy vztah a velmi lubim svojho partnera,tak chytam paranoje,ze co ked by ma podviedol.proste myslim stale na to zle a predstavujem si ako by to urobil a tak.dost hladim aj na jeho minulost na jeho predoslu lasku.ake to bolo medzi nimi dvoma a tak.proste vsetko si predstavujem.ked ide na tej ns kurveny pokec tak mam zas obavy co ked si s nou napise a komu pise.snazim sa mu verit bo mi slubil ze mi nic zle neurobi,ale to sa len tak neda.mam zlu povahu a asi pojdem na psychynu.mate take iste haluze?

paci

ja by som sa uz aj teraz vydavala:-)pretoze aj ked je to len papier tak ten papier vas spaja a raz zazivot si mozes vychutnat ten den ze ste sa zosobasila.velka oslava a krasna spomienka.to mas ako stuzkovu.proste pamiatka.a deti by som aj teraz chcela ale uvedomujem si ze mam len 22 a zivot pred sebou.este si musim uzivat bo viem ze by som nadavala keby sa take nieco pritrafilo ale urco by som si ho aj ja nechala a tesila by som sa z toho a partner tiez.

leerka

sme spolu 4roky aj 3mesiace....a svadba, deti...no vieme svoje nazory vzajomne....obaja svadbu neuznavame a teraz by sme ju ani nechceli,a le samozrejme ze v buducnosti mozno ano....aj ked naozaj papier nic neznamena pre nas.....a deti, on chce az okolo 30, ja uz aj teraz, samozrejme neotehotniem z ajeho chrbtom, to by som mu neurobila....ak by sa nam nahodou dieta pritrafilo, tak by sme si ho nechali....lebo u z moj nazor pozna, ze na potrat by som nesla,lebo by osm sa bala, ze v buducnosti by som nemusela mat deti...obaja sme uz dospeli, zodjpovedni ludia, takze by sme ot vsetko neak zvladli....on deti miluje, ma ich velmi rad...a ja takisto...

leerka

ja mam 23, on 24....my spolu este nebyvame a ani zatial neplanujeme...ale napr osm s nim bola cele vianoce, asi mesiac som u nich bola a to bolo potom tazke byt doma bez neho...sama.... som tiez nevedela co so sebou a som si predstvovala kraviny....ze ako mu je teraz dobre bezo mna a ktovie co robi....a s kym je a co tam robia....ale je to zbytocna zataz, naozaj.....

paci

leerka a ty mas kolko rokov?najlepsie je ze sa ukludnim po takychto veci ked mi niekto poradi a neskor to zas na mna pride paranoja..ja som si dost aj nanho zvikla pretoze sme denne soplu 24 h.a to uz rok bo spolu byvame a ked budeme oddeleni tak urco sa budem trapit kde je a s kym je.ako hovorim stale si predstavujem buducnost ako co bude

leerka

ano, traba sa aj zmenit, len to musis chcet ty sama, lebo nikto druhy ti s tym nepoomoze,,,ja som sa tiez musela zmenit ale kvoli niecomu inemu....a uz je nas vztah o nieocm uplne inom....ver mi, je to lepsie, ak si clovek prizna, ze ma neaky problem a chce ho riesit a zmenit sa...a hlavne to oceni aj ta druha strana

leerka

teraz si preto asi taka, ze ta podviedol byvaly a ty sa bojis, ze to urobi aj tento terajsi....no ako ja ti radit nemozem, lebo som to co ty nezazila, ale naozaj nemysli na to tolko, a nechaj ho slobodne zit a volne dychat, uvidis, ze si ta bude aj viac cenit, ako ked budees ako stihacka, sa ho stale nieco vypytovat, a hlavne taketo prespekulovane fantazie....ja tiezv poslednej dobe hovorim prialovi, ze nech mi predstavi svoju milenku a hovorila som mu to denne ale to len zo srandy, lebo viem, ze ziadnu nema a aj sam mi hovoril, ze by na nu nemal cas....a to je pravda, my sme spolu kazdy vikend cely spolu a cez tyzden u neho tiez spavam, takze tak.....len my sme spolu u z nieco vyse styroch rokov....
ale neopakuj stale to iste, ak si myslis, ze ta podvadza alebo sa bojis, ze ta podvedie, lebo chlapom to vadi a ide im to na nervy, pocuvat taketo zenske vylevy a fantasmagorie....

paci

to asi preto som taka bo som dost aj ziarliva.a ja chcem byt ta prenho jedina a chcem byt ja len v jeho ociach.som trapna ja viem ale ja fakt za to nemozem ze som taka.musim sa ihned zmenit a mat pristup iny k zivotu bo naozaj sa scvoknem:-)

paci

hm.pekne ste mi to napisali.mam 22 a on 24 a sme spolu rok aj 2 mesiace.predtym som mala 3 roc.vztah a ten ma podviedol a tiez nasluboval mi veci.to asi preto som taka.mate pravdu.treba si zit volnym zivotom a nie sa stale zamyslat nad hlupostami.