som tehotna

huhuh

jasne ze ta nezabije :) a este ked mas dobreho priatela ze sa na teba nevyklasle tak to mas este ako tak..ale sok to urcite bude, predstav si ze si na jej mieste.

leerka

normalne k nej prist a povedat,ze si tehotna...alebo si ako posilu zavolaj praitela...
v ktorom si tyzdni a kolko ma priatel rokov?

zufala:(

no ved dufam, ze prezijem, ale co jej mam povedat? ako? neviem ako zacat, bude sa asi vsetko vypytovat.... ach nechcem aby prisla ta chvila... ale niekedy musi len prist... :(

mojj

Inak baby neviem co sa deje, ked akosi casto tu pisu same 16-tky ze su tehotne. To je fakt smola ze oni ani babo nechcu a otehotneju a ine co by aj chceli tak nemaju. Blby zakon fakt. Myslim to vseobecne.

jajuska1185

mno, mozno nebol nadseny...ale tak urcite to bol sok...ani ty si v prvom momente urcite nebola:P...ale hlavne keby ti kto chce hovori co chce babo si nechaj:)

leerka

zufala, neboj , bude to v poiradku, mama sice nadsena nebude, lebo ta nema preco chvalit a takisto ta ani nezabije...asi bude na teba nastvana a aj sa s tebou nebude urcitu dobu bavit, ale postupom casu ju to prejde.....
a v kolkom si tyzdni.....takze priatel stoji pri tebe, to je dobre...kolko ma on rokov?

jajuska1185

neboj mamina ta nezabije:)..nehovorim ze ta pochvali, ale nezabije ta..cokolvek ti povie no tak to povie no a co? nakricite na seba a budes to mat aspon za sebou:) neboj sa:P... a tvoj priatel to uz vie?a ako na to reagoval ak hej?