SEX s antikoncepciou az do konca???

niekto

leerka ked si mi to napisala prvy krat som ti odpisal 15 riadkovy text preco som to robim a preto s tym budem pokracovat a nepochop ma zle ale ja to nepisem tebe co vies o vedlajsich ucinckoch ale babam ktore o tom nevedia

janocka

No ano, na to ma upozornila aj doktorka... Velmi pekne dakujem.. Tak teda o dva tzdne idem do toho... Ked to nepojde tak skusim zmenu... Pekny vecer.. A fakt dik :)

leerka

ja som z nej mala stale vytoky, hnede, cierne, a hrozne riedke, ako voda boli...

ale uziva ju aj bratova frajerka uz siesty rok a tej nie je nic...

ja osm zase spokojna s novynette, takze na kazdeho to vplyva inak....

janocka

A aky problem si mala s Jeanine? viem ze je to individualne a dufam ze budem jedna z tych pozitivnejsich pripadov... ale tak aspon zistujem co ma moze cakat...

leerka

ja som minuly rok uzivala jeanine tri mesiace..... tusim patri medzi najdrahsie hak ....ale to je jedno...to bola moja tretia antika.... teraz som znovu pri tej prvej,,,ja mam novynette a dufam, ze uz nebudem musiet menit....lebo ma porazi a uz sa na to vykaslem

janocka

Jasne, chapem ze na nete sa najde hocikto. Dnes som si vlastne bola pre vysledky z krvi a kedze mam nadmerne ochlpenie ruk tak mi lekarka odporucila aj predpisala Jeanine. Doteraz sme pouzivali len kondom, takze sa pomaly ucim co ma caka s tabletkami...

leerka

som rada ak som ti pomohla, a nechela som aby to vyznelo neak zle,,,,ale fakt je tu toho tak vela, ze az.....a pisu to hlupe decka.... tak preto..... aj ste sa uz o antikoncepcii rozpravali, ze ci nevies, ktoru ti predpise, ci este len tam za nu kvoli tomu ides....ze ci uz mas aj vysledky z krvi a tak kvoli tomu

janocka

niekto..o vedlajsich ucinkoch viem, ale myslim, ze u mna je to ako hovorit fajciarovi o tom ako mu cigi skodia.. ked ich beriem asi mam dovod..

janocka

Mam 25...a fakt dakujem zareakciu.. snazila som sa docitat sa niekde o tom, ale nejako sa mi to nepodarilo, az teraz..fakt dik :)