Pili sme, pijeme a budeme piť mlieko !

Príspevok v téme: Pili sme, pijeme a budeme piť mlieko !
machulka006

bola by som rada, ak by sa tu zišli ľudia, ktorí zatiaľ neprepadli ošiaľu nepitia mlieka... ľudia, ktorí si myslia, že mlieko a mliečne výrobky sú zdraviu prospešné, a nemajp pocit, že by z mlieka mohli "splesnivieť"...

Táto módna vlna, či čo to je, neviem ako to nazvať, je podľa môjho názoru úplne chorá... A chcela by som vedieť, či ešte vôbec existujú ľudia, ktorí pijú mlieko niekoľko desaťročí bez nejakej ujmy na zdraví...

moniqa87

mariaa, nepopieram, ze niektorym ludom moze urcita potravina sposobit aj problemy, ale myslim, ze vo vseobecnosti su to skor vynimocne pripady ako pravidlo...

Lolka

nevadí ved tí podla ktorých je z mlieka osteoporoza si mozu nahradit inak vapnik aby nemali zlomeniny , odvápnene kosti, neznamená ze budu nariekat v starobe

[zruseny12]

moniqa87...mne prave sposobilo odvapnenie kosti mlieko a mliecne vyrobky...ale komu chuti,nech ho pije,ved kazdy sa riadi podla seba a svojho rozumu...
ja vobec nie som odporcom mlieka,ale bola som donutena ho prestat pouzivat,inak som mala velmi rada jogurty, tvaroch a acid.mlieko...syry...

moniqa87

????
som ani nevedela, ze odporci mlieka existuju... ako ked to niekomu nechuti, ok..
ale uvediem priklad...
moja babka nikdy nelubila mlieko, tak ho ani skoro nikdy nepila...
moj detko ho zato pil a velmi rad...
dedko je teraz ok a babka ma take odvapnene kosti, ze ledva chodi a kazdy naraz jej moze sposobit zlomeninu...
tak len do toho, ked nechcete pit mlieko nepite... ale potom v starobe nenariekajte...
myslim, ze mlieko je vo vyzive nenahraditelne, samozrejme, teraz je aj tam vela konzervantov, ale stale je to mensie zlo, ako nepit ho vobec

sassanka

heey, preco sem pisu aj neprajnici mlieka?? oni nech si prispievaju do ich temy, proti mlieku, toto je nasa tema, pre tych, co mlieko zboznuju aj ho zboznovat budu!!
no nepaci sa mi to vobec, ze este aj tu sa snazia vtlct nam do hlavy taketo somariny...

[zruseny12]

lesslie,kym ti neposkodi a nepocitis to na vlastnej kozi...NEPOCHOPIS.../mam s tym vlastnu skusenost/inak nic v zlom...

lesslie

ako som raz provokativne napisala neprajnikom mlieka napisem aj tu: MLIEKO JE MNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAM !!! naozaj si neviem predstavit, ze by mi malo mlieko skodit, ved je uplne mnaaam a vsetky tie veci z mlieka, jogurty, tvaroh, syriky, a neviem este co juuj kakavko, puding a krupicova kasa, idem si asi loknut pol litra :))tak na zdravie :)

machulka006

no, som rada, že ešte sú na svete ľudia, ktorí veria mlieku a jeho prospešným účinkom na zdravie... mňa osobn etiež nikto a nič nepresvečí o tom, ž eho piť nemám...