odhlasil sa, ked som sa prihlasila

Príspevok v téme: odhlasil sa, ked som sa prihlasila
furia

Pred vyse hodinou som zapla pocitac. Pozeram, priatel je prihlaseny na programe, kde sa da konverzovat alebo si pisat on line. Myslim si, aspon mozme trochu pokecat. Prihlasila som sa aj ja a vtedy sa on odhlasil. Uplne, ale totalne ma tym nastval. Teraz mi prave napisal, ci nejdem na ten program. Co mi mam na to odpovedat, ze ano alebo nie? Ci ho mam ignorovat? Nic mu neodpisat? Mam sa ho opytat, preco to urobil? Mam sa robit, ze sa nic nedeje? Dakujem.

leerka

asi si nevsimol, ze si sa prihlasila a odhlasil sa, velmi jednoduche....preco z toho hned robit tragediu....aj mne sa stava ze drahemu nieco napisem a akurat mu to uznepride, lebo sa akurat odhlasil....

whee_ee

nestresuj..kolko krat sa to nam stalo, ze akurat som sa prihlasila a priatel sa offol.. nehladaj problemy kde nie su:)

schelby

a inak asi by ti nepisal ze ci tam prides, keby nechcel onverzovat nesplietaj so v hlave somariny, v zivote su aj dolezitejsie veci ako odhlasenie sa z icq. Je tam toho.

schelby

furia, je tam toho, ved nemusi byt stale len pri pc, myslim fyzicky tam sediet, vies ja mam zapnute non-stop aj icq, aj msn aj skype a to aj ked nie som doma kolko krat, ze niekam odbehnem a necham ficat pc, to ze ho tam vidis online neznamena ze tam naozaj aj musi byt. A ked ma zavretu listu tak nevidi ze si tam, odhlasi sa a je to. Ved ten moj ked tam je kolkokrat si ani nepiseme a co ma byt? Neriesim to vobec.

furia

Lenze to nebolo prvykrat, uz sa mi to stalo vackrat v priebehu par mesiacov, ibaze som zatial mala trpezlivost. Vtedy sa vsak odhlasil hned. To som si aj ja vravela, asi si vazne nevsimol, ze som sa prihlasila a uz musel koncit. Teraz som bola asi 5 az 6 minut na pocitaci, stale tam bol a ked som sa prihlasila, odhlasil sa. Ibaze by sa bal, ze ze ked zacneme konverzovat, neprestanem, lebo som velmi ukecana. Myslim, ze mu napisem, ze teraz nemam cas, ze o hodinu budem mat.