Čo si myslíte o eutanázii?

simaka

Potom mal viest dobry zivot aj predtym, nez upadol do komy? Kto ho nutil robit zle veci? Ja som za eutanaziu, ale po niekolkych rokoch. Ak sa uz vazne neda pomoct. Alebo povedzme, ak je clovek velmi zasiahnuty. Neviem, co je to za zivot, ked ten clovek ani nevie o svete, o okoli.

rrrr

ja tiež súhlasím s eutanáziou, myslíém si že je lepšie to ukončiť ako trápiť sa. A súhlasím aj s tým názorom čo tu padol, že je lepšie ukončiť život injekciou ako niekde pod vlakom bez hlavy...

Lolka

nesúhlasím, cloveku sa moze stat, ze do neho zasiahne blesk, upadne do komy a moze sa nachadzat v stave tazkeho hriechu, je to velmi hriesny clovek napríklad, a nachadza sa medzi zivotom a smrtou je blízko pekla pretoze neviedol dobrý zivot, ocitne sa v pekle a dokym je aspon v kome ma nadej, ze sa odtial dostane a zacne zit nový pekny katolícky zivot, lenze ak ho odpoja, nema ziadnu nadej, zomrie a pojde do pekla. Niektorí su tu mozno neveriaci a neveria na peklo a nebo. Iný nazor mozu mat veriaci a iný neveriaci.

moniqa87

podla mna je to este komplikovanejsia vec ako interrupcia...
teraz si myslim, ze s eutanaziou by som asi nesuhlasila, ale keby sa niekto z mojich pribuznych nachadzal vo fakt zlom stave... neviem...
na toto sa asi neda tak celkom odpovedat...

ivanka sss

Ja ak by som nechcela žiť, tak by som radšej chcela tu injekciu ako skočiť pod vlak alebo z okna. Mohli by to aj u nas zaviesť, veď podpíšem súhlas a to je moja vec, nikto ma nemôže donútiť žiť, ak nechcem.