čo robiť aby som bola stastna??

Lolka

ale to nie je ovplyvnovanie ak s názorom súhlasím ak s dielam ten istý názor, co sa týka tej slobody, aj mne ide o to aby som bola slobodné Bozie dieta, len uplne netu sa zrieknut neviem. Mozes mat ciastocne aj ty pravdu a mas dobrý odhad na ludí.

mandarinka

ale to vobec nie je podstatne, ja ti to pisem len preto, lebo ty si sa pytala. Moj nazor na teba nie je dolezity, dolezite je to, aby si ty citila, co robis dobre a co nie... ci uz tak, alebo tak... a aby si ty bola stastna.

mandarinka

dobre, tak trosku zmenim svoje vyjadrenie... Mas svoj nazor, ale strasne ovplyvnitelny a skor by som povedala taky ten "naprogramovany" Citujem teba: "...A knaz chcel aby som bola slobodná, aby som nebola závislá od netu, aby som ze radsej sila a tak.." A aj to ako si napisala "...ze mi radil knaz, nieco s cím by ostatní nesúhlasili, neznamená, ze to nie je pre mna dobré.." - A aj ked pises, ze si o tom vytvoris svoj nazor, aj tak mam pocit, ze ten nazor este tiez prediskutujes s knazom. (Neber celkom doslova, je to myslene aj obrazne). - To co pises, ako pises, posobi na mna takym dojmom.

Lolka

samozrejme mandarinka, ze to co mi povie knaz potrebujem prediskutovat aj s Bohom ak na to nezabudnem, ved ked mi povie také co by ma nerobilo stastnou, ani Boh by nechcel aby som bola nestastná, ale on to moze zmeni aby to tou stastnou robila ak by mal knaz pravdu. Ja tu pravdu hladám, co je Bozia vola.

Lolka

no mandarinka neviem ako si vsetko cítala co som písala, lebo ja som nenapísala, ze s tým nazorom knaza súhlasím, alebo som to písala? Bolo to tak, ze som bola na jednej púti a bola tam moznost sa íst porozpravat s knazom od ucha k duchu. No mozem ja za to, ze som natrafila na takého knaza akého som natrafila? Ale keby to mam brat vsetko s vierou, tak ak verím knazovi to aj preto lebo mozno co ak prave to mi chcel povedat Jezis ustami knaza? Co je zlé pre druhého, nemusí byť zlé pre mna. Ze mi radil knaz, nieco s cím by ostatní nesúhlasili, neznamená, ze to nie je pre mna dobré. Ale neznamená, ze si neviem utvorit o tom svoj názor.

technécium

skús to robiť tak, ako ja-pamatám si ich len sa robím sprostý, že som to povedal ja-sú to celkom zaujímavé situácie