az som sa rozrevala...pomoc

Príspevok v téme: az som sa rozrevala...pomoc
cikitkaaa

s priatelom spolu spavame uz 4mesiace. a ja som sa za te cas este nikdy nespravila nijako pretoze sa neviem uvolnit.u nich doma stale niekto je a idne jednodnucho nemozeme.a ide o to ze ja jeho dokazem uspokojit hocijako.len on si zacal davat strasnu vinu ze je mantavy a ja z toho nic nemam ze len on si uziva a ja nie.a mna toto este viac stresuje.. nikdy nechcem zacat predstierat orgazmus. onto robi dobre vie ako na to a tak ale ked som v strese a este ked mi toto zacal hovorit tak ja uz neviem co si mam mysliet. teraz si to neuzijem ani troska :(lebo mna hneva .. ze to hneva jeho tam co mam robit? ved ho milujem :(

vinka

Chalani! dobrá rada, keď sa príliš snažíte aby sa spravila, tak to ženu vždy znervózni a chce aby sa už spravila, ale bohužiaľ takto to veľmi nejde, uvoľní sa keď vidí že to toho chlapa baví a vzrušuje! tak hladiť, bozkávať, neponáhľať sa k výkonom a užívať si! a hlavne pomaly, striedať súlož, potom trocha orál, zase hladenie a tak nejak no

lenkaka

aha pan mudry sa ozval...fakt milujem prispevky od takychto ludi ako je tento podomnou, kkt ti pomozu,ale hlavne ze je najmudrejsi

ronaldo

no tak ja tvojho frajera plne chapem, lebo som na tom rovnako...

moja zenska ma uspokoji stale, ale ja ju nedokazem nijakym sposobom. tiez vravi, ze to robim dobre a sexujeme uz doost dlhu dobu, aby som vedel co sa jej paci. snazim sa jak idiot a stale nic :(

a potom sa po sexe vzdy citim ako looser..uz ma to ani nebavi...

leerka

tak jedine vyupadnite spolu niekam na vikend kde budete iba vy dvaja a ziadni rodicia, mozno je to tym, ze sa bojis, aby vam tam niekto nevtrhola a preto si aj z toho vystresovana....