x o HAK-kto poradi dakujem

leerka

ja som vzdy menila kvoli vytokom alebo boleniu hlavy, naladovosti, ale ak sa ti to akne velmi yhorsilo, tak mu to povedz a poziadaj, aby ti ju vymenil....ja by som na tom trvala....ksus ya nim zajst a uvidis, ale ak je to v pohode lekar, nemal by s vymenou hak robit problemz

zasadova*

takze ak poviem ze ju chcem zmenit iba kvoli akne tak mi ju nemusi ani predpisat?to mam povedat ze ma s nej boli hlava?s akne som zufala mam ho strasne preto som chcela zmenit za Dianu35 tak som zaskocena

leerka

vacsinou gynekolog meni az po troch mesiacoch, p mesiaci by ti zmenil z neakych zavaznesjich pricin, ako vracanie, bolest hlavy..
tabletku z dalsieho blistra zacnes brat po sedemdnovej pauze, ciye to znamena, ze ak zajtra doberas poslednu, tak prvu z noveho blistra si das 18.3., ono zalez iaku hak mas, ale predpokladam, ze len tu 21dnovu...ze?
to ci budes spinit je tayko povedat, treba pockat este tie dva mesiace a ak to ;bude pretrvavat, tak bz si mala premyslat nad zmenou hak.... a chranena si od zaciatku....ja osm sla hned na druhy den ako som zacala brat hak a v pohode...