Delena strava

daduss

ináč ja nechápem, tie akože "zaručené recepty". Nechce sa mi veriť, ked nietko povie že napríklad po 17-tej poprípade po 18-tej neje a schudne 10 kíl.
ja po 17-tej nejem strááášne dlhé roky a nechudnem z toho.

katka26

no ...tak isto aj ja :-) ake to je zvlastne, clovek vie, ze nieco zaberie, len treba to a to, preto urobuit, a vidis, neprinutime sa ..... viac preto urobit! nerozumiem tomu a ani to nikdy nepochopim - kto vymyslel pojem pevna vôla :-(

daduss

ano spomínala, že sa prídá, ale zatiaľ nič. možno by nás potiahla trošku dopredu, lebo nejak sa mi stratila motivácia. Aj ked viem, že ide leto, a chcem vyzerať v plavkách dobre... ale nejak sa nemôžem k tomu prinútiť. neviem čo zas je. A taká som bola minulý týždeň šťastná, ked som sa odvážila a potom jak keby mi preplo

katka26

kríza :-) no jo, je to len na nas :-)

Kde sa podela Janka? zmizla a niet jej ...slubovala ze pojde s nami do DS, nie??

katka26

moje dni uz koncia .... a ja nemavam take chute pocas dni ale teraz no neviem ... nejak som to vzala zhurta :-) stale sa rano zobudim a poviem si oddnes idem plnou parou vpred a poslusne tak ako sa ma dleit ...a cez den to dobabrem stale

daduss

nevadí katka, máš svoje dni, tak máš všetko odpustené. vidíš že s váhou si na tom v celku dobre. tak si nerob z toho hlavu

katka26

a potom sa divim ze kolise vaha :-( som ja ale ťava!!! v duchu som si povedala ine pomenovanie, ale to tu nemozno pridat chichichi

daduss

možno bude zajtra nejaký prírastok na váhe, ale nie z toho, že by si pribrala, ale z toho že to bude slané a trošku telo zadrží vodu. a možno budeš prekvapená a nič.