inspiracia v chudnuti

Príspevok v téme: inspiracia v chudnuti
evina585

ahojte urcite ked chcete chudnut musite mat nejaky ciel tuzbu nejaky hnaci motor preco to spravit.ja som minuly rok schudla 20 kil a teraz som znova pribrala,ale neviem najst dovod preco to mam spravit....to ze budem lepsie vyzerat je slabe,nie som leniva ae potrebujem nieco dolezitejsie preco to spravit,dajte mi nejake tipy pls
teraz mam pri vyske 180 skoro 100kg:(

sway

marka_
Tak ,ked mas nejaky ciel tak chod za nim:-)Zostav si poriadny plan,postupne pomaly zhadzuj - nie viac ako 1kg za tyzden a jedz pravidelne (kludne aj 7x za den) a spravne(pomer Sachr,Tuky,Bilekoviny - najlepsie uplne vyhodit kratke cukry,ovocie max po cviceni).Ak pridas pohyb,postava sa vyformuje a mozes byt krasna nielen na svadbe a zabave..ale hlavne v beznom kazdodennom zivote:-))Dobre si rozmysli co chces a slabu volu zahod za hlavu.Kazdy,kto so sebou nieco robi a je uspesny,tak nieco preto musi obetovat,casom sa to stane zvykom a na nejaku cokoladu si ani nespomenies.Vela stastia:-)

marka_

sway: no tak to dufam aj ja, ze sa mi to podari. i ked je to tazke a mam dost slabu volu, ale to je slaba vyhovorka :o). verim pevne ze sa mi to podari, lebo moja sestra bude mat svadbu v septembri, v maji idem na jednu zabavu a tam potrebujem schudnut do siat a tak... takze chcem vyzerat pekne.

luckaa

Ahoj evina, mna osobne inspiruje to ze neznasam tucnotu, a ja sama som taka, neznasam seba. mala som 90,5 kg, ale chudnem , sice pomaly ale uz je dolu 6,5 kila, lahko, bez toho aby som hladovala..., citim sa lepsie..., dalsim hnacim motorom je moj priatel, nikdy odo mna nechcel aby som chudla, ale viem ze sa mu budem pacit viac, uz teraz mi kazdy den opakuje ze som stale viac a viac sexi, aka som krasna, vidim ze ho viac vzrusujem, a ja osobne si lepsie uzivam nase milovania a strasne sa tesim az budem chuda a budem na seba hrda a budem sa na seba pozerat aj ja svojimi ocami aka som krasna.....

sway

čumila
Ja sa nepytam blbe otazky..To bola basnicka otazka.Ja to neznasam,ked je niekto obezny a namiesto jedneho miesta zabera dve a pritom sa tvari,ze to je v pohode a zmesti sa!Mali by mat potom aj 2listky!!!!Nechcela som do nikoho skakat,ako som napisala,ale nepochopim ludi,co nechaju svoju vahu vysplhat az na 100kg..trebalo sa spamatat a hladat inspiraciu,ked mala pani/slecna 80kg.V tomto pripade,ak s tym pani/slecna nieco nespravi,bude to mat vplyv na zdravie..Ja si myslim,ze je najvyssi cas!Niekoho motivuje pristup tutuli mutuli,neboj to zvladnes a niekoho motivuje,ked zisti,ze jeho proporcie neobmedzuju iba jeho sameho,ale aj okolie..

majka_

ja mam 178 cm a 78 kg. tiez sa snazim schudnut tak aspon na 65 kg. mam mamku, ktora ma 170 cm a mala 109 kg, ale schudla na 98 kg. ma 60 rokov pomaly. a teraz k veci... pre nu bola inspiracia to, ze prekonala emboliu pluc, slabsi infarkt a mava dost bolesti noh, pretoze nohy uz tie kilogramy nevladzu niest. takze kebyze som ja v tvojej kozi EVINA, tak inspiraciou by bolo pre mna moje vlastne zdravie, aby som ja sama potom netrpela a nechodila za lekarmi a nestresovala pritom. tie bolesti su dost velke. neviem, kolko mas rokov. ja mam 21 a viem, ze schudnut potrebujem, lebo potom sa uz chudne horsie. drzim ti palce, aby si to zvladla. zapoj pohyb, zmen stravovacie navyky, papaj viac ovocie a zeleninu a nad kilogramami si vyhrala. drzim palceky.

sway

Ahoj,nechcem sa do teba pustat.Vobec ma neber zle,ale si dost vysoka a pri tej vahe asi aj velka..Nemas zly pocit medzi ludmi?Napriklad,ked si v lietadle sadnes,kde je malo miesta a ostatni sa musia obmedzit,lebo to sedalo naozaj zaplnis,ak nie aj kusok vedla?Tvoj BMI je 30,9 tj obezita:-(( Mala by si sa odhodlat ,ked uz len zo zdravotnych dovodov.Budes mat viac energie..a myslim,ze sa celkovo zlepsi kvalita zivota:-)