Darcek dievcine na narodeniny

jamilka

usiko: no mylsim ze to nie je bohvieaka vyhra v Marks and Spencer, kedze tam dokopy nic nepredavaju, iab same gadzoviny cos a asi nepredali pred 20timi rokmi :D, neviem ci to vyuzije ale budis no.

Lolka

a to kde predavajú také poukazky niekde pri pulte? Ja som také nikdy este nekupovala. A mimochodom aj starkej potrebujem nieco na narodinyny kupit. Co by ste kupovali svojej starkej?

usiko

no, my sme to riesili tak, ze sme isli do nakupneho centra, vyhliadli obchody, kde predavaju darcekove poukazky a v Marks and Spencer v Optime v KE sme jej kupili darcek. poukazku na 20 Eur, ale mali uz od 5 eur......a ona si tam moze cokolvek ist kupit.....

Lolka

náusnice skor keby mi bola sestra, alebo keby som chlapec, ze darujem svojmu dievcatu z lásky nausnice, nausnice som dostala inak od priatela.

Lolka

Dakujem za poskytnuté rady:-D macku vo vreci nerada kupujem, preto som jej nekupila sprej a parfem, z ktorého som nemohla ovonat, vo vztahu som s nou teraz kamarátka, je to bratova priatelka, no nakoniec som sla u nas do domacich potrieb a tam som jej vybrala zrkadielko, a v ketinarstve som jej kupila aromalampu darcekové balenie plus k tomu bol kahancek, olejcek a lupienky, myslím ze sú to pekné darčeky, len neviem ci uz nieco z toho ma. Hádam bude mat radost:-D. Ja moc neviem co ma rada, toto tipujem, ze by sa jej mohlo pácit. Tu aromalampu si planujem kupit aj pre seba, kupila som si olejcek fialky, myslím ze som aj romanticky tip. A komu sa pácia vone by som poradila, ze dobrá je aj karibik. Chcem si rozvoniat izbu. :-D Tak mozno som vam dala aj tipy a inspiráciu na darčeky:-D. A este ak by ste chceli kupit aj nieco svojej láske u nas predávala olejcek z názvom z lásky pre teba. Mozno to niekedy kupim priatelovi. Kazdý olej je na nieco dobré, cítala mi o tej fialke a karibiku maju podobné ucinky takze na unavu, depresiu a takze to by som poradila aj tým, co písala do fora, ze sú smutný, ze nemajú chut zit a podobne. Ved nie je to super dýchat príjemnú vonu a vytvorit si príjemnú atmosferu napr. vo svojej izbe?:-D

meForMe

ano nausnice su super,alebo nejaku retiazku..alebo kozmetiku, prinajhorsom jej daj darcekovu poukazku na nakup niecoho co ma rada alebo pernamentku do fitka,sauny,na plavaren..