prestala som menstruovat

konickarka

A mohli by ste poradit aj mne? Ja mam tiez 16 a 51 kg a nemala som to uz asi rok a pol ale ku gynekologovi nechcem ist, aj sa bojim, ale mam obavy.Drzala som dietu ale uz dlho sa stravujem pravidelne a nic. Co mam robit?

vonkajsiavyziva

moja, mala som takú klientku, tiez musela chodit pravidelne na vyvolávačku, ale potom, čo začala brať TangKuei už nie, dostala menzes na 3 deň po začatí užívania. viac tu však nemôžem hovoriť, ale ak by si mala záujem, tak sa mi ozvi na e-mail.

ivette

Jedna moja kamaratka prestala tiez v tom veku nahle menstruovat, podstupila hormonalnu liecbu a neskor rozne vysetrenia vratane C.T, ktore nic nezistilo. Uzavreli to tak, ze mnz sa vrati, prestal jej vplym hormolanych zmien v puberte. V 18 rokoch zacala znovu z nicoho nic menstruovat. Nevravim, ze to tak bude aj u Teba, urcite Ta caka mnozstvo vysetreni, ktore maju vyvratit mozne ochorenia, ale stava sa to aj "samo od seba".

neviem

Máte gynekologické problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

viiiiiila

bola som u gynekologa a ten povedal ze to nevadi ked v 16 mam menstruaciu len niekolko krat do roka. vrajze som vyvolena a mam sa z toho tesit a ja s nim suhlasim a nic s tym nebudem robit