Hormonálna nerovnováha

Príspevok v téme: Hormonálna nerovnováha
zuzka*

Chcem sa spýtať, či máte niektorá skúsenosť s nejakým prírodným prípravkom na dosiahnutie hormonálnej rovnováhy? Trpím PMS, mám pred menzesom hrozne naliate a citlivé prsia, som podráždena, asi každý štrtý mesiac mi menzes mešká viac ako týždeň, všimla som si aj, že mi zmasnela pleť, robia sa mi vyrážky a začali mi rásť tmavšie chĺpky.Ak mi viete poradiť produkty na prírodnej báze, ktoré pomáhajú dať hormóny do poriadku a zmierniť PMS budem veľmi rada. HAK a synetické hormóny brať nechcem.

hormon

mimi323 hovor si čo chceš,mne soja chutí a pomáha mi. Ani fanatizmus nie je zdravy mimi323 a predsa ho máš :) No nebudem sa tu s tebou hádať o sóji. Človek chce poradiť ženám s hormonálnou nerovnováhou a doje..ho tu fanatici.

Mimi323

zuzka, klikni na Ivkine meno (je červené, pretože uviedla svoj e-mail) a objaví sa ti mail. Ak sa ti to nepodarí, tak daj vedieť.

RNG

problem zo sojou su prave estrogenu podobne latky v nej(fytoestrogeny genistein a daidzein),
ktore pomylia telo v konecnom dosledku, hoci na pohlad to vyzera, ze pomahaju odstranit niektore priznaky hormonalnej nerovnovahy.
V minulosti tlacili soju velmi ako velmi zdrave jedlo, ale v sucasnosti pod tlakom dokazov proti postupne z nej ustupuju.
Najvacsie skody narobila v predcasnej sexualnej vyspelosti, ked ju pouzivali vo velkom do detskych formul miesto mliecnych produktov.
Odhad je, ze posunula povodnu dobu sexualnej vyspelosti u deti az o 3 roky.

orgi

Ak mam PMS aj pocas bratia antikoncepcie a uvazujem nad niektorym spominanym pripravkom na zmiernenie PMS, tak nebude to mat nejaky vplyv na ucinnost ATK? dakujem

Ivka 1

Zuzka napis mi na mail, viem Ti pomoct s
wild yamom a aj s Bounty starom a za dobre ceny. Mam vsak aj ine riesenie pre Teba, ktore je tiez velmi ucinne.

hormon

mimi soja škodlivá nie je a mne veľmi chutí. Vygooglovať si ju nepotrebujem, nie som fanatik ako ty :) V globále je strašne škodlivé úplne všetko :) lepšia sója ako rezeň :)

zuzka*

asi si objednám wild yam. na jednej internetovej stránke som našla, že spolu s yam odporučajú brať aj Bounty star. Má niekto skúsenosť?