najlepsi kamarat... ale ja pre neho nie...

Príspevok v téme: najlepsi kamarat... ale ja pre neho nie...
katka1212

ahojte, ja viem ze na tomto fore sa maju riesit ovela vaznejsie veci, ale proste pred par dnami som nasla svojho najlepsieho kamarata zaregistrovaneho na jednom fore a v profile mal pri najlepsich kamaratoch mnozstvo mien, ale moje nie... proste ma to v tu chvilu strasne zamrzelo, ze on pre mna tak vela znamena a ja mu nestojim ani za jednu hlupu zmienku... stalo sa niekomu nieco podobne? ako sa s tym vyrovnat? ze clovek ktoremu doverujete na vas jednoducho "zabudne"... viem ze ide o hlupost ale mna to starsne mrzi... ostalo mi tak smutno...

jajka001_

Katka, priatelia prichadzaju a odchadzaju, bohuzial, ludia sa menia,aj situacie sa menia, neostava ti nic len sa s tym zmierit, ked nema zaujem sa kontaktovat tak ho uz nekontaktuj. Urcite ma dovod preco sa tak stalo a keby ti chcel povedat ze preco tak ti povie. Chod dalej, nechaj to tak

katka1212

maja8, samozrejme ze ho poznam osobne... ved som pisala ze ho poznam uz vacsinu svojho zivota a ze sme sa dost odcudzili a nas kontakt sa obmedzil len na pisanie si aj z toho sa vzy vyhovori s tym ze ide spat...

katka1212

veru ale tak snad sa ozve a toto je len taka moja paranoidna predstava z toho ze sa dlho neozval... poznam ho vacsinu svojho zivota a taky priatel sa predsa tazko straca a snad by to nespravil a dufam ze na vete - nemam cas - bude naozaj len to ze nema cas :D :D :D

severanka

katka1212 - veľká pravda - s kamarátmi je všetko ľahšie... dôležité bude teraz ak sa už skutočne neozvee, prekonať ten prvotný smútok a potom to pôjde už len ľahšie a ľahšie... dôležité je zachovať si len tie pekné spomienky a bude to fajn...

katka1212

severanka, naozaj ti dakujem za tvoje slova a dufam ze sa tak naozaj stane :) ved predsa len s kamaratmi je vsetko lahsie :)