Lubis ma aspon trosku?

Príspevok v téme: Lubis ma aspon trosku?
deborahhh

Ako to muz mysli, ked sa ho spytate ci vas aspon trosku lubi a on vam povie, ze keby vas nelubil neni teraz pri vas? Myslite ze to moze byt z jeho strany uprimne ak spolu nechodime, lebo je zenaty? Neviem, ci to co hovori mysli vazne alebo nie. Nemam 15.r, len chcem vediet nazor muzov. Nepouzivate tuto vetu, ked chcete zenu upokojit? :( diky

jajka001

...vyhovorka chlapa k milenke, ktora chce,aby sa rozviedol. ak sa nechce rozviest, vie ze deti su argument, ktore su ochotne ich milenky prijat, lebo su tiez zeny a tuzia po detoch. ak mu to so zenou neklape, sam sa s nou rozide. bez ohladu na deti.kolko chlapov odide od rodin - stovky. a za detmi sa ani neobzrie. ak raz niekoho nelubim a najdem si niekoho ineho, urobim vsetko pre to aby som bol s tym koho lubim.

deborahh

Vcera som bola v podniku kam chodievam a kde toho mojho dobre poznaju. Nie az tak ako ja, a nikto nevie o nasom vztahu len moja kamaratka. Sedeli sme pri stole s partiou kamosou a zacali sa rozpravat o futbale. Ten moj hral tiez ten zapas o ktorom sa rozpravali. a zrazu jeden zacal hovorit ze viete o tom ze ten chalan bije svoju zenu zevraj??? A povedal meno mojho milacika. Skoro som vtedy odpadla. Ja ze prosim? To co je za blbost, Ved on by take nieco nerobil, ved je skor pod papucou. A pokracoval ten chalan ze ano, je to pravda. No mna skoro porazilo, ja neviem ci je to llen vymysel ako na dedine byva zvykom, alebo je to pravda. ale vzdy ked sa nieco suska, byva nieco na tom pravdy. Boze myslia toho isteho muza, co je ku mne taky laskavy, taky nezny??? :(( Ja som z toho na nervy.. Nebola som snim, neni prilezitost ani cas.. Ale ak bude prilezitost, neviem ci sa ho to mam opytat.. Alebo ako sa mam chovat.. Uz sme sa vlastne asi rozisli..

jajka001

viem ze si chcela pocut nieco ine. ale ako vravi zuzulik, nacakas sa, zovsednies...keby mal zaujem, tak sa rozvedie

zuzulik.

No neviem, môj mi nikdy nepovedal, že sa rozvedie. A nežiadam to po ňom. Ale u teba,kým budú deti dospelé ubehnú roky. A každý vzťah raz zovšednie. Aj ten váš. Aj ja som milenka a cítim, že to nie je ako na začiatku. Môže byť, že mu pribudnú roky a on spohodlnie a už sa mu nebude chcieť ťahať to na dve strany. Takže ak je doselosť detí v dlhodobej diaľke, by som povedala, nečakaj. Užívaj si teraz s ním ale nebuď zaslepená a hľadaj si lásku aj inde. Nebuď ako ja. Nezamiluj sa. Ja si už ani neviem predstaviť vedľa seba niekoho iného. Každého s ním porovnávam.
-
Mimochodom, ak by sa rozviedol, môže sa o deti starať, nestratí ich. Bude ich mať cez víkendy, prázdniny. Ak sa milujete, bojuj o neho- nečakaj.

ehm

pytam sa preto, lebo povedal, ze kym nebudu dospele, takze asi im to s manzelkou az tak strasne neklape... ale neva a dik za koment, kludne sa vyjadrite aj niekto iny, ak by ste mali aj rovnaky nazor. a jajka ano, bola by som ochotna sa aj starat o jeho deti, ked uz ta len to trapi.

jajka001

ved ti sam povedal, ze neodide...to by musel svoju zenu znenavidiet tak ze by s nou nevydrzal. kedze je stale s nou, zrejme im to celkom klape. a tych deti ti nie je luto? si ochotna sa o ne starat, ked sa rozvedie a vezme ich k sebe? aj ked ta budu nenavidiet?
nebud naivna, mozno ta ma rad, ale len ako doplnok do zivota. ma rodinu, byvanie, deti, naco by sa rozvadzal. delit sa o majetok, traumatizovat deti, nicit si vztahy v rodine...pre teba? ked bude chciet najde si inu. netrap sa a najdi si niekoho kto ta bude naozaj lubit. sam ti povedal ze sa nerozvedie...

ehm

ani neviem, ci je to dobre sa tu vobec niec pytat, lebo tu citam skoro same osocovanie, ale uz som aj ja bezradna. mam zenateho priatela, ktory tvrdi, ze ma strasne moc miluje a vsetko to okolo toho, aj sa tak sprava a vsetko, ale povedal, ze kym jeho deti nebudu dospele, ze od nic neodide, ale aj ze svoju zemu nelubi. co myslite, je nejaka realna sanca, ze odide a bude so mnou? alebo som len strasne naivna, strasne by som to chcela a preto sa len o niecom presviedcam? poradte mi prosim.