Objavila sa mi pri posve taka malinka hrcka

janekMY33

preco sa smejes ze haha ja som nechcel vydiet ta celu nahu???Ja som chcel len aby si odfotila len ten maly kusocek kde ju mas a za druhe aj keby sa to niekdo snazil zneuzit aj tak nebude nikdo vediet komu to patri???Tak posly to foto lebo aj ja som mal take nieco a videl by som ci to je ono mircoMY33@azet.sk

BEA 6 H

No tak ja som si tu hrcku nahmatala dnes rano ale a tak trochu sa bojim mma 16 a pri gynekologovi som este nebola a neplanujem tak skoro no a dufam ze toto nebude dvovod knemu ist ..:/

tinka228

a nie je to obyčajná vyrážka? dosť to bolí lebo je to na citlivom miete, ale treba to vytlačiť. mne sa to už stalo viackrát a vždy som si to vytlačila a bolo dobre a nikdy ma nenapadlo s tým chodiť k lekárovi.

smutna:(((

cawte objavila sa mi na vonkajsom pisku vaginy mala hrcka pri dotyku toho to dost boli prosim poradte mi co to moze byt velmi sa toho bojim a trapim sa kvoli tomu :(((

baaabo

ja som to uz tiez parkrat mala...ziadne strachy...mne to tiez za par dni zmizlo...ale urcite by si k lekarovi mala ist..aby si si bola uplne ista..