som bleda :(

Príspevok v téme: som bleda :(
zabicka1611

Pane Boze...pred tyzdnom sme mali oslavu..vsetko bolo super a fotiek kopec!! no ked som si ich doma prezerala som zistila ze som strasne bleda!! Cim to je? ved som vzdy bola hneducka tak to nechapem!! drzim dietu ani alkohol nepijem...vitaminov mam dost, ved papkam ovocie!! tak? kde je problem?? :((

Bulletka

Ja patrím tiež k bledším ľuďom a nevadí mi to :) dokonca v lete sa nerada opaľujem, proste nie som ten typ, čo sa rád vypeká na slnku... ak si už raz prirodzene bledá, tak veľké zázraky s tým nenarobíš - treba sa s tým zmieriť :)

rejpal

koli jednej fotke robis taku tragediu? a ja som na nejakych sem-tam bledsi. Mozno si bola iba unavena alebo zle svetlo.... nerob z toho takú tragediu...

celestinka

drzis dietu a cudujes sa ze si bleda? tvoj organizmus potrebuje vsetky ziviny a ked mu nieco chyba tak sa to prejavi napriklad tym ze je clovek bledsi nez predtym. a mimochodom blede dievcata su omnoho krajsie nez nejake hnede pipky...

Mima456987

JA som bola bledá dost dlho stále ma okolie nato upozonovalo moja obvodný lekárka mi hovorila že to je v poho cítila som sa aj dost slabbá asi po roku mi bolo každý týden zle každý den ma bolela hlava nemohla som spať lámali sa mi vlasy nechty proste bledá som bola strašne a totok. Išla som doktorke že ma bolí hlava brali mi krv zistili že nemám ŽIADNE !! železo ihnet tranzfizia krvi dva týdne som bola v nemocnici. od tej nemocnice to je asi mesiac co som doma som pod neustálim dohladom lekárov. je mi lepšie hlava ma od vtedy nebolela najpv som brala aktiferin z toho ma bolieval bruch tak mi dali dači né. citím sa lepšie vraj už ani niesom taká bledá. som rada že sa všecko vyriešilo treba zájsť k lekárovi a tak ti zistia (:

katka0000

mozno mas anemiu-chudokrvnost.skus vysetrenia krvi,aj ja som bola bleda hoci mi navonok naozaj nic nebolo....a potom zistili ze mam anemiu,doktorka predpisala zelezo a teraz je to uz fajn....urcite skus odbery krvi