*rozvedená s dietatkom:)

Príspevok v téme: *rozvedená s dietatkom:)
sahre

mám 27 rokov a 2 ročného zlatého synčeka,som rozvedená pol roka,ale nežili sme spolu už za posledný rok..dovodom rozvodu boli manželový kamaráti,zábava,alkohol,festivali..skrátka nechcel žit rodinný život..urobila som chybu,bo som zatvárala na začiatku vztahu pred tým oči,potom prišlo bábo a nakoniec rozvod..teraz mám nový vztah,no mám strach..chodíme spolu od konca decembra,je to srdečný,láskavý dobrý človek,on je bez závazkov..no bojím sa či nerobím tu itu chybu čo aj pred tým,že zatváram oči pred pravdou a všetko tolerujem..som už velmi ostražitá a chýba mi spontánnost,ano to viem,ale to preto že mám zlú skúsenost a už nie som sama,myslím aj na malého aby sme sa mali dobre..tento nový priatel sa choval pekne,ale minulý týžden som bola chorá a dozvedela som sa síce od neho,že bol v pia a aj v so v bare..len tak že mal chut íst s jeho priatelmi..pýtal sa či sa nehnevám a ja samozrejme že nie..ale ma to mrzelo,bo keby bol chorý on,ja by som už len z úcty k nemu do baru bez neho nešla..aj ked tvrdí že nie je barový typ,no nechcela som z toho robit vedu..dnes mi volal poobede aby som prišla večer k nemu že ma čaká..no po hodine mi zavolal že to musíme presunút na zajtra aby som sa nehnevala,že ide zapájat nejakú musiczostavu kamarátovi do druhého mesta,že mu ju predá (biznis),tak nebudeme spolu..no po dalšej hodine mi volal opat že u neho ostane aj spat,že pojdu na pivo do krčmy..že či sa hnevám..ja blbá zase že nie..no teraz ma to štve...a chodia my myšlienky po hlave či nerobím tu istú chybu ako pri ex a netolerujem privela,aj ked títo dvaja muži sú velmi odlišný..viem že ma neklame,cením si aj jeho úprimnost,no neviem ako to mám riešit,či je to ešte v rámci normy,či nebudem velmi majetnícka ked mu vykričím že dal prednost kamarátovi..nechcem sa chovat ako histerická ženská,vlastne neviem ako sa mám chovat,povedat mu niečo,byt urazená,nebrat telefony..hlavne sa nechcem chovat ako decko..poradíte mi baby?..nechcem ho vykreslit ako lajdáka,lebo taký nie je,je velmi šikovný aj v práci,zodpovedný a viem že ma má skutočné rád..

sahre

Rozvedená
ano máš pravdu,stále sa na niečo vyhováram,ospravedlnujem ho..hmm,mohol povedat kamarátovi že má už program a dohodnút na inokedy..

rozvedena

SAHRE,
prepac, ale je naivne veit tomu, ze jeho znamenie ma vplyv na jeho spravanie voci tebe. tomu sa hovori "slepa viera"

sahre

to neviem pochopit ani ja,je to taká povaha,znamenie váha..hmm..každému chce pomoct,vyhoviet,až si to nakoniec odskáčem ja..

efe

určite nehraj urazenú, ber telefóny a nič mu nevykrikuj. Jednoducho aj keď to jednoduché nie je, mu povedz o svojej predošlej skúsenosti, prečo sa ti rozpadol vzťah a vysvetli mu svoje obavy. Ak je to správny chlapík určite to pochopí. Dôležité je v kľude si všetko vyrozprávať.

sage

ja len nechapem, preco tvoj priatel nemoze povedat kamaratovi - prepac, ale uz som si na dnesny vecer dohodol stretnutie s priatelkou, pridem ti urobit tu zostavu zajtra. mne sa teda nepaci, ked sa k tebe nesprava tak ako ku kamaratom. preco im nevie odmietnut a tebe ano?

rozvedena

SAHRE,
ak ti mozem poradit, vsetci muzi bez vynimky su rovnakí!! tiez som sa rozviedla, ked moj syn mal rok, potom som si naivne myslela, ze mam uzasny novy vztah. samozrejme, velmi som sa mylila, vykreslil sa z neho este horsi ako moj ex. nasledoval dalsi "uzasny muz, ktora nebol o nic lepsi, ako ten pred nim. uz viac ako rok namam nikoho a vobec to nelutujem, lebo uz nezazivam take stresy ako ty teraz opisujes. tiez boli vsetci moji "muzi" lahostajní a stale sa na nieco vyhovarali. ale uz ked mas ten novy vztah, tak prosim ta, nedaj si urobit dalsie dieta(neber to v zlom), lebo okrem teba, budu velmi trpiet aj deti. a samozrejme, musis urcit pravidla, inak si tvoj partner zvykne na to, ze mu na vsetko pristanes, vsetko mu odpustis a pod.

jajka001_

v minulom vztahu si prezila traumu ktora sa ti prenasa do terajsieho, je normalne ze mas problem priatelovi verit. ak je taky aky ho popisujes, mala by sa o tom s nim porozpravat, myslim o svojich pocitoch, aby ta lepsie chapal. vies ako sa hovori nememu dietatu ani vlastna matka nerozumie, mal by vediet ako sa citis, neskryvaj to, ale nie tym stylom ze mu to vycitas...chod na to jemne, vies co myslim dufam. ma ta rad, pozna tvoju minulost, tak to pochopi. uprimnost vo vztahu je dolezita. inak sa tvoj smutok a nedoveru budu kumulovat az vybuchnes. problemy treba riesit hned. takze ja radim komunikaciu ...