Fajka, rozkos......a nic.

Príspevok v téme: Fajka, rozkos......a nic.
charlie12345

Ahojte, bolo by super keby ste sa mi vyjadrili, cisto vas nazor....Takze neviem ako pre vacsinu ludi, ale pre mna je sex velmi dolezity a patri k zivotu, doteraz som ho mala neurekom a nikdy som nepoznala pocit byt bez neho< podotykam odkedy niesom panna> vzdy som dokazala partnerovi povedat co sa mi paci, co mam rada a tiez som aj toto ocakavala z ich strany....lenze....uz 2 roky mam vztah vsetko bolo relativne super, az pred 2mesiacmi sa vsetko zmenilo, ziadny sex smerom ku mne, partner sa necha vyfajcit dva az tri krat do dnaa ja nic, takze som vyskusala najprv naznaky, potom som prebrala iniciativu uplne ja, ale vzdy sa to skoncilo len fajkou, tak som zakrocila, pekne som mu to povedala narovinu, ze ja som tiez clovek a potrebujem sex, citit, ze ho vzrusujem a tuzi po mne, povedal dobre, ze sa to zmeni, ale ho mam pochopit, ze je kriza a on ma prace vyse hlavy a zodpovednost za svojich zamestnancov, a ja myslim len na jedine. Vysledok? rano sa tak ako vzdy nechal prebudit fajkou a zmizol do"prace" a vecer sa sa vratil vypytal si fajku a isiel spat....cize ziadny. Takze u nas je vsetko v pohode, len ja nemam sex...co by ste robili na mojom mieste? Takze je blbost, ze chlap chce pocut narovinu, po com zena tuzi.....bo sa na chvilu aj ten moj zdul, ze som to vyslovila nahlas...uz mi to normalne chyba, tak by som chcela aby ma ten moj chytil a poriadne pretiahol, bo o chvilu pretiahnem niekoho a bude ma to pozdejsie velmi mrziet, a nechcem absenciu sexu riesit nezavaznym sexom, ale neviem ako dlho este vydrzim..........

salonka

Prepáč,mám tam v odpovedi preklep.Malo tam byť to,že byť Tebou,už si dávno hľadám dospelejšieho a vyzretejšieho partnera,čo nerozmýšľa len tým ,čo má dole medzi nohami a vie sa o rozkoš aj podeliť so ženou,ktorú ľúbi a ona zase ľúbi jeho.

salonka

Moje nervy!Toto je chorééééé!Sproste povedané platí jedno pravidlo-nedáš Ty mne,nedostaneš ani Ty!Podľa mňa bolo a je chybou,že si partnerovi vlastne vždy vyhovela.Má ťa vždy istú a spolieha sa na to,že Ty už predsa vieš,čo sa na milujúcu a neviem jakú supernú partnerku predsa patrí.Ale nech sa nikto nehnevá,prísť k fajke za nič?Za žiadnu nehu a prejav hlbších citov k tebe?U mňa by dlho nevydržal,ale terz tu neriešim seba.Podľa mňa je arogantný ,sebec a vypčítavý.Byť dospelejšieho partnera.Ikeď je pravda,že nie je život len sex.Ale patrí to proste k tomu.Ale obojstranne!

bobrik

cim castejsie mu robis fajku, tym viac je on spokojny a na teba mysliet nebude ked je spokojny...ja by som mu to obmedzila a ked nieco chce nech sa snazi aspon uvidi ako je tebe

tommiq

Podla mna je to egoista. Mne priatelka fajku tak casto nerobi, takze ked ju robi tak si to velmi vazim. Ten tvoj to berie ako samozrejmost. Jednoducho mu tu fajku nesprav. Ved ma ruky...

mimulatko555

to charlie1235

ahoj moja. neskušala si proste... nech on leží, začni s fajkou a sadni si naňho a zajazdi si. haha mysliš že ti v tom zabráni?

inak stale robis tu fjku rovnakym štylom? a akym? tri krat za den? nebolia ta z toho usta?
prepac ze sa pytam pre teba taketo malichernosti ale pliis odpovedz..

a on ti vobec nevyliže? povie ze vyfajči mi a čo ako? aspon ta objima, bozkava, hladka? myslim kedykolvek, nie len v posteli. alebo celkom prestal aj s takymi prejavmi?

lienka27

ahoj charlie12345 Precitala som si tvoj prispevok a niektoré reakcie druhých Myslím ze v mnohých prípadoch majú pravdu oni Nechaj ho v tom a uvidis aky bude Ja mam tiez priatela ktorý to obcas s "fajkou " prehána ale jednoducho ho odbijem ze to nie je len o tom Mas sexualny vztah dokáže fungovat aj bez toho zo zaciatku som sa toho bala ako bude reagovat no pochopil ze mam pravdu Takze hlavu hore a skus to nerobit ked to chce Najdi iný sposob Vela stastia

house

Videli ste film o AL Caponovi on sa tek choval k zene ked mal problemy s inou
mafiou.Proste vtedy je asi zena len taka handra ,ktora pouzije na odreagovanie, ano spomenul som si na ten
film .Vas muz ma obrobvske problemy
Len aby to neriesil tym najhorsim .
porozpravajte sa s nim a hlavne mu dodajte silu aby sa nebal, nenechavajte
ho v tom sameho, slubte mu pomoc a bude
dobre uvidite.

house

Nechem Vas strasit nerad to robim, ale vyzera to na psychicku chorobu, mali by ste sa zdoverit psychiatrovi. Iste ho uz poznate, aky objem semena vypusti, takze viete to podla toho posudit, ci ma niekoho.Podla mna je to potom psychicka zalezitost, ale tu Vam neporadim.

kellysa

Sorry za vyraz, ale to ako si to popisala mi pripada ako pristup k slapke. "pride, vypyta si fajku a ide spat"....mam pocit, ze nic ine ako fajku uz od teba ani nechce....

charlie12345

Cica, ale vy ste aspon mali dovod, a ty si vedela preco to tak je....len ja neviem. A to ma asi hneva najviac.