interupcia

janosik

mam 30, a nepozdáva sa mi to, nie je to dobré riešenie. samozrejme okrem extrémnych prípadov ako je znásilnenie či nejaká vývojová porucha plodu.
ale nebol by som za úplný zákaz ani v iných prípadoch, to zas vedie k ilegálnych potratom, čo tiež nie je o.k.

miksinka

moj nazor na upt???este pred par rokmi som si myslela,ze "keby nahodou",tak si to dam spravit!ale teraz som svoj nazor zmenila!nie a nie a nie!my nie sme darcami zivota takze nemame ani pravo ho brat!
no len si pockaj este chvilocku na nazory nasich odporcov:)))
vela stastia pri pisani seminarky...

twity

myslis si, ze keby ta niekto znasilnil a otehotnela by si, ze dokazes vynosit to dieta?...alebo iny priklad...nechala by si narodit dieta, ktore by si vedela, ze bude mat daku fyzicku alebo este horsie psychicku chorobu?...je to fer voci tomu dietatu, ze sa bude cely zivot trapit?

dievca

Mám 20 a som zásadne proti... pretože neexistuje dôvod, pre ktorý by som to urobila a myslím si, že neexistuje ani dôvod, pre ktorý by to mal urobiť niekto iný. Proste dieťatko má právo žiť a keď ho niekto nechce, nech ho radšej dá na adopciu ako by ho mal surovo zavraždiť! ...môj názor...