Boj za štíhle stehná!

Príspevok v téme: Boj za štíhle stehná!
faith

Vždy som mala široké stehná, čo ma dosť obmedzovalo vo výbere oblečenia. Minulý rok som schudla 14 kg, niečo z toho som pribrala, ale o to nejde. So svojou postavou som vcelku spokojna, až na tie nohy. Takže začínam znova a urobím všetko preto aby som mala štíhle pevné stehná. Keď toľko ludí dokázalo oklamať genetiku, prečo by sme to nedokázali my? Mojím najväčším snom je obliecť si minisukňu, myslíte že za tie 4 mesiace by sa mi tomohlo podariť?

Zus

Ahojte baby... pred rokom som mala idealnu postavu, ale po nastupe na vs som dost pribrala.. resp rozkysla. Mam teraz 170cm, 63kg, miery 93-69-95 a obvod stehien- co sa mi zda byt najhorsie- 55cm. Je to podla Vas este znesitelne, resp. mam sancu to do dovolenky dako okresat ? Vdaka :)

sweet_lolitta

pisala som uz, ze posilka je idealna. Na hodku sa tam zavries a potom mozes ist von na slniecko oddychovat a opalovat sa s dobrym pocitom :)

hellohello

ja mám 168 cm a 57 kg... obvod stehien 54 cm... ako to zmeniť? :( čo pomáha? beh mi škodí na kĺby.. stacionár som tiež skúšala, ale ma to nebavilo.. chcem robiť niečo vonku.. nie zavretá vnútri keď je takéto krásne počasie.. aj na korčule by som chodila, ale u nás sú také rozbité cesty, že nie je kam.. a auto nemám :(

abby777

ahojte cicušky ja mam tiež problem a to zadok a stehna nemožem sa na seba ani pozerat už som tolko krat chcela cvičit len neviem presne ake cviky...do jula musim dat dole aspon 10kg poradte mi ako čitam väčšina spomina beh a korčule tak asi skusim to .... čo myslite ??? dik

liana28

Sweet Lolita: Myslis si, ze 50 je na minisuknu? Ja mam tiez 50... ale bojim sa obliect si kratke nohavice alebo minisuknu... Neviem, mozno si iba neverim, ale mam pocit, ze mam strasne tucne stehna.