Porucha cinnosti obliciek

Príspevok v téme: Porucha cinnosti obliciek
anonym1

Dobry den,

mam nasledujuci problem.uz rok ma bolieva hlava.nieje to klasicka bolest skor take trpnutie alebo tlak aj do oci to niekedy ide.na ocnom mi ale zistili len mierne zvysene hodnoty ocneho tlaku a boli ma to vkuse aj ked necitam nepracujem s pc,atd.bolesti sa objavili po otrase mozgu (CT vtedy negativne).neskor som prekonal v priebehu pol roka dva krat zapal semenikov.v minulosti asi dva krat zapal mocovych ciest.od zapalu semenikov sa casto citim unaveny(slabost hlavne v nohach).schudol som tiez.nedavno mi robili krvne testy na boleriozu a ine virusove ochorenia kde testy boli negativne.testy mocu boli robene sucastne -tiez udajne v norme.lekarka to akosi neplanuje riesit keby som do nej nehucal tak by sa na to uplne vykaslala.minule ma poslala prec s tym ze si to vraj namyslam.kedze je pravda ze som uz za rok z tych problemov aj pekne vystresovany , a lekarka na to kasle skusal som zistovat co ako.minule som sa docital ze podobne problemy mozu sposobit aj nespravne fungujuce oblicky.

neviete niekto poradit?co s tym robit?ako postupovat dalej?prip. co obnasa zmenu praktickeho lekara?s mojim rozhodne spokojny nemozem byt.

dakujem za rady..

anonym1

for orgi:

nie okuliare nemam.chodim pravidelne preto na kontroly ocnemu.nie vsak klasickemu ale do nemocnice odbornikovi ktory mi aj robil komplet testy ocne.vsetky ale boli ok az na mierne vyssi tlak a lekar okuliare nedoporucil zatial.doporucil mi pouzit pripadne kvapky na ocny tlak.skusal som to ale bez vysledku.

orgi

Z vysetrenia mocu sa da zistit velke mnozstvo udajov o stave tvojho organizmu. Da sa zistit, ci nemas nejake problemy s pecenou, pankreasom, oblickami atd. Ale pochybujem, ze by ta bolela hlava kvoli oblickam. Skor to bude problem s ocami a tym vnutroocnym tlakom. Nosis okuliare? robis nieco pre to, aby sa ti tlak v ociach znizil?

radca

Toto s velkou oravdepodobnostou sposobuju kvasinky, hlavne tie zapaly. Na nejaku dobu skus vynechat cukor, mlieko, a muku. Alebo potom si fajciar.

anonym1

este pridam :

pijem casto- v lete dokonca je to denne aj cez 4litre denne v zime aspon 2-2,5l denne
a potom koli tomu musim chodit pomaly kazdych 45minut na WC

Lolka

ja ti uz neviem poradit, ale o tom ze bolí hlava ked oblicky nemaju dostatok vody to hovoril asi nejaký odborník mozno v zenskom magazíne, niekde v TV som to pocula.

anonym1

este by som sa chcel spytat ci by sa z tych testou krvych a mocovych bolo byvalo zistilo ci su blicky v poriadku alebo nie.

plus niekto mi tiez vravel ze mozno by som mal ist na vysetrenie stitnej zlazy.