regulon

lienka123

ja beriem regulon uz niekolko rokov, nemam s nim ziadne problemy ziadne vedlajsie ucinky som vlastne nemala pri ziadnej HAK, ale vzdy je to individualne, treba odskusat a uvidis

leerka

niekto, lenze toto sa uz ani ignorovat neda, lebo je to v kazdej takejto teme ....a uz to ide na city....a to ze sa z tovjej priatelky stala naladova bestia, no bohuzial asi jej nesadla antika....aj mne sa to pri jednej stalo....a preot som na nu nezanevrela

niekto

severanka mozno ta to prekvapi ale ona sa ani nepytala na tvoj nazor na moj prispevok

ked si precitas ten druhy clanok zistis ze ta baba brala regulon
a uz som sa vyjadroval preco to pisem ked ti to tak strasne vadi tak ma ignoruj :oP

a btw mam osobne skusenosti brala to byvala mesiac a stal sa znej naladova frigidna bestia jej teta ma z hak vazne zdravortne roblemi a nieje jedina
ked ma chces nahlasovat kluddne ale neporusil som ziadne pravidlo dal som radu podla mojho naljlepsieho vedomia a svedomia

leerka

severanka to nema vyznam, on si s tym neda pokoj a hlavne treba brat do uvahy aj fajcenie a takisto ako pisala severanka, aj to, ze baby vela veci zataja, len preto aby hak mohli bratt....tak chod uz s tymi clankami do .....

severanka

to dievča o ktorom píše ten článok, malo vážnu srdcovú vadu a nepovedala to svojmu gynekologovi...zabilo ju to, že jednoducho zatajila to že je chorá len preto aby mohla brať HAK... chápeš tomu?

severanka

niekto: tebe úplne prepína podľa mňa...všade tresneš článok o tom ako niekto na antikoncepciu umrel.. ale riešiš aj to, prečo? väčšinou tie baby zataja dosť významné skutočnosti... a to nie je sranda pri žiadnych liekoch... nie len pri HAK... tak si už strč niekam tie svoje články...

severanka

Kika - Regulon je pomerne starší prípravok, už sú na trhu aj lepšie značky, ale ak ti ju predpísal lekár po dôkladnom vyšetrení, tak nevidím problém, asi mal na to dôvod...

severanka

niekto , ja ťa asi začnem nahlasoť... ty buď už konečne sklapni alebo sa začni vyjadrovať k téme , do čerta aj s tebou ! tá baba chcela skúsenosti, a ja pochybujem o tom, že TY máš nejaké osobné skúsenosti s akoukoľvek antikoncepciou... a daj už pokoj s tým drýstami v tých článkoch, koho to zaujíma, si založ vlastnú tému kde budeš prezentovať tieto články pre tých, ktorých to zaujíma... tá baba chcela názor na Regulon, nie to, či tá antikoncepcia PODĽA TEBA škodí, alebo nie...