vlasovy zabal Genera, ktory je ten naj.?

Mimi323

mia, v pohode. Ale učinok henny sa nedostaví hneď, keby si ju použivala pravidelne, tak potom by to bolo vidieť. A aj tá DM henna nie je naj.
Tá baba mi napísala na mail, že má indickú hennu, ale momentálne len červenú a že mali aj čiernu. Ja mám blond vlasy, tak som si na začiatok objednala len bezfarebné kury. Ak budeš chceš, tak ti na ňu dám mail. Podľa mňa ma našla cez toto forum.

Mimi323

mary anne, veď tam nie je veľký cenový rozdiel. Pol litra ti na začiatok stačí. Ale ako chceš. Podľa mňa aj to pol kilové balenie je dosť veľké.

mia 90

mimi23 budem rada ked das vediet, akoze chcela som tym povedat ze mne hociktory balzam, zabal maska robi ten isty ucinok, ja tiez keby som si nieco z toho po umyti samponom nedala tak mam hrozne suche krepove vlasy,ale zase nemôzem pouzivat 2v1...
a kde si si objednavala ten zabal?
no inak ja som spokojna, mam ju len kratko ale tak v pohode,ale vravim na moje vlasy uz iba strojcek holiaci:-D

Mimi323

mia, ja som si dnes objednala posilnujúci zábal v prášku (niečo ako henna, len je to bezfarebné a dáva sa to na 20 min), je to nejaká indická vlasová kozmetika. Majú aj kvalitnú henu, lebo tá z DM, nie je tak kvalitná. Tak potom ti dám vedieť, čo mi to spravilo s vlasmi.
Inak ja som si včera nedala masku, lebo sa mi nechcelo a mám totálne rozlietané vlasy :)

mia 90

no u mna je to bez rozdielu, neviem ako u inych...no a k tomu ake mam vlasy, take iste ako ked si dam obycajny nejaky balzam na vlasy...vela ludi to tu vychvaluje, ale mne to moc zazraky nespravilo, ale v celku som spokojna...ale neber to zase tak, dakomu to asi urobi zazraky, ale moje vlasy su uz stratene, ked mi uz ani henna nepomohla, jedine kde som videla vysledok bola maska: olivovy olej, med a zltok:)

mia 90

ja mam doma ovocny a bylinkovy, ale nejaky rozdiel nevidim, iba vo vôni, ta ovocna krajsie vonia:) s inou kozmetikou nemam skusenosti