Tampony

anuqa

faajn :) lebo ja mam doma teraz tie kotex ...tak zato sa pytam ci su v pohode ...a nie nie som uz panna takze mohlo by to ist uz lahsie ci nie?:D ...mohla by som to skusit s tymi kotexkami:P

bozica

ja mam najradsej obcka tie co sa lahsie davaju dnu...a pouzivam ich pocas celej menstruacie az na posledne dni kedy je slaba vtedy preferujem intimky ked poznas chod svojej menstruacie priklad...prve 2 dni silne kramy tak viem ze ich mam menit kazde 2 hodinky aby som nepretiekla... a dakedy uz sama citim ze treba vymenit ...nos popritom intimky keby nahodou...

nepoviem

anuqa najlepšie by bolo pre teba začať tamponami tampax kompakt, je to jednoduchšie zavádzanie, a tam sa nemáš fakt čoho báť .. pri obyčajných tamponoch je to troška inšie, ťažšie ako pri tampaxe ..
ja preferujem len kotexky, ob nemusím, vadí mi ich "sieťkový" povrch ..
a môžem jednu otázku? si panna ? .. lebo aj to je pri tamponoch dôležité .. tam by som ešte viacej odporučila tampax .. ;)

moniqa87

ja pouzivam len tampony, uz roky a v pohode, co sa tyka tej snurky, musis si len zvyknut na rutinu, ze ju mas vzdy pred zavedenim odskusat... ja pouzivam striedavo kotex a ob, ale ob sa mi zdaju lepsie, teda sa lahsie zavadzaju, ale imak je to zajedno

limetka335

ja používam presne tie:) začínala som s tampax (tie s tým aplikátorom) ale po čase som skúsila kotex a odvtedy som už nezmenila:)

limetka335

aj ja používam väčšinou tampóny. ak sa bojíš že ťa tampón dostatočne neochráni daj si aj intímku:) a šnúrka sa neodtrhne neboj sa... a keby aj myslím že tampón by sa dal v pohode vybrať prstami... ale také sa mi ešte nestalo:)

whee_ee

ja tiež len tampony..sem tam vlozka, ked už mam slabsiu menstruaciu tak na noc, tiez neznasam pocit "vytekania" a ze som taka ..spinava, chapes:D tampony pouzivam už dlhoo, a treba skontrolovat snurku a ked si zvyknes je to uplne super, len sa netreba bat:) a dodrziavat hygienu a cas menenia... je to praktickejsie:)