Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Lieciva vlozka v zube

Príspevok v téme: Lieciva vlozka v zube
Monika111

V utorok ma zacal velmi boliet zub. V zrkadle som jasne videla ze tam mam kaz, pretoze v zube bola diera. Vypluvala som krv vecer, a aj rano. Lenze ta diera bola taka, ako keby sa mi oddelil stred zubu od dasna.Je to horny zub, uplne vzadu. V stredu-hned na druhy den- som s tym isla k zubarke a ta mi povedala, ze tam nic nevidi. Bola ku mne arogantna, a sestricka sa mi dokonca posmievala, ze ci to je naozaj take surne.Mala som velke bolesti a tiekla mi z dasna aj krv. A zubarka ma neposlala ani na rontgen, len mi ten zub vyvrtala a dala mi tam vlozku. Mam za mesiac prist na kontrolu..Lenze mna ten zub stale velmi boli, nemozem nic jest, lebo mi to sposobuje strasne bolesti, aj ked pijem.. Tu dieru z boku zubu tam mam stale.. preto ma to asi boli, lebo sa mi tam dostavaju bakterie..Boli ma cela polka tvare a z toho aj hlava. Co mam robit? Myslite si, ze sa to zlepsi?

caromaK

dobry vecer chcem len dodat aj mne zubarka vybrala nerv z vrchnej stolicky,v ten den to sice neboli no na druhy moc aj na treti a stvrty az na piaty pobede uz vobec nic ale to si musite dat kazdych 6hodin mig400.

[zruseny35]

Monika preboha čo to mas za mäsiarku ?
Vložka sa dáva,ked mas chorý zubok-liečiš si nerv a bakterie to ničí,je napustená ATB (antibiotikami) takže neviem čo za vložku ti to tam dala,ked to bolí.
Ja by som si nasla sukromníka-možno stoji viacej ,ale prijdeš raz a mas svätý pokoj s tým zubkom.Kým nepríjdeš s dalsím.

Gejby

mala si vyhladat ineho zubneho odbornika.. alebo ju zmenit celkovo.. pretoze za taky pristup by som nahadzala obom tam :)

fuzohnusak

Alebo trebárs , ak ti praská v krku . Ono to síce môže byť aj nejaké poranenie , ale môžu mať na to vplyv aj zuby , že to máš oslabené , alebo že sa ti to nelieči ako by malo . Síce niektoré tieto veci čo som spomínal , môžu mať viacero príčin ako nedostatok vitamínov , fajčenie , nejaká degeneračná choroba a ten zub im iba dopomáha . Sú to síce zase také špekulácie , ale niečo mi hovorí že by to tak aj niekedy mohlo byť .

fuzohnusak

Alebo aj také bolesti hlavy . Človek nevie z čoho to má , ale môže to byť asi niekedy aj zo zubov , preto radšej si dať na zuby pozor a dať si ich včas ošetriť .

fuzohnusak

Z toho môže byť aj niečo horšie , ak by si to mala dlho , napríklad by sa ti mohli zapáliť okolité kosti , alebo ucho či čeľustný kĺb , môže to škodiť aj na mozog , robiť pocit únavy , teda riadne to môže niektoré veci oslabiť a človek potom ani nevie z čoho to má , ak ho ten zub nebolí a myslí si že mu je čosi iné , lebo ono to môže ísť tak pomaly , že človek ani neregistruje že mu čosi robí ten zub , len mu stále čosi je . To ale platí skôr pre nás humusákov , čo nechodíme k zubárke , ale necháme si tie zuby zhniť až po kosť , chvíľku to nemusí robiť až také škody , ale výnimočne kto vie , však záleží aj aký silný zápal dostaneš .

lix

Ahojte ja sa chcem opýtať ak mam liecivu vložku v zube ktorý je už na dobrej ceste tak môžem vypit alkohol ked mam vložku

matto82BA

dobry vecer prajem chcem sa opytat,boll som u zubara a robil mi ocny zub,zlomil sa mi a nasledne zachranoval koren ,cize vycistil kanaliky...a dal tam daku vlozku ktora mi vypadla,teraz neviem ci to nechat otvorene alebo ju mam dat naspat?ci nieco ine ci ako,zub neboli zatial

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Lieciva vlozka v zube - Fórum - ZDRAVIE.sk