Kontaktné šošovky

ludmila

*PROSIM VAS*nosim okuliare polky do dialky a chcela by som sosovky,,,farebne nejake je to mozne ked mam take slabe okuliare???A vedeli by ste povedat kolko cca stoja???

age44

jiri a je tam spolahliva dodavka? lebo ja uz som vyskusala dva portaly na nakup k.š. a toto je, dokelu, este lacnejsie!

majka s.

ja sosovky nosit nemozem. zcervenali mi oci, takze 14. decembra idem na laserovu operaciu oci. dufam, ze to vyjde :o).

age44

ja osobne mam rada opti free, aj ked v samotnych roztokoch nevidim rozdiel, tieto vsak maju velmi dobre puzdra na sosovky. vo vacsine roztokov su nemozne puzdierka.

janka

ahojte.mám dnes prvý krat k.šošovky.zatial sa v nich cítim uplne skvele,vôbec ich necítim.len mi je divné že sú trošku modrasté okolo dúhovky.Chcem sa spýtať aký je najlepší roztok.ja mám Opti-free od firmy Alcon. má niekto s ním skúsenosti?

age44

kara a ake mas od bausch and lomb? teda znacku. no super, si ma nepotesila s tymi pure vision, ale dufam ze mne budu sediet.
no vsak hej stanic, aj ja si myslim s tou bielkovinou, pretoze ja niekedy aj cez den trochu splachnem oko roztokom. ale v pohode, ja nosim okrem noci uz ccca 13 rokov a v pohode, od rana do noci. zatial klopi klop, ziaden zapal.

stanic

dikes age44, co sa tyka toho nosenia cez noc, tak asi ide o to, ze dedicne kazdy ma inu tvorbu bielk. v oku, a preto dakto moze a dakto nie, aspon moja teoria mala....

kara

nie je nic lepsie,ako sosovky:)treba skusit.ak clovek nie je vyslovene alergicky na to,tak je to super.Aj ked ja si vecer davam uz okuliare,nech si oči aj oddychnu.Vyskusala som pure vision trebars,ale to nemozem,stipu ma,rezu a pod.Tak uzivam roky Bauch and Lomb a som s nimi spokojna.