A dosť! ....sny....

Príspevok v téme: A dosť! ....sny....
noonaa

Dnes rano som sa zobudila po najhorsej a najzivsej nocnej more,aku som kedy mala.Ale stava sa to castjesie,vzdy je to na temu,ako ma moj priatel podvadza,ako si ma nevsima v spolocnosti inych, ako to smeruje k rozchodu,ale tato dnesna bola tak detailna a ziva,ze som vstala s placom, rozbuchanym srdcom a nevedela som,co sa deje...a preco.... mame idylciky vztah, realita je uplne ina ako sny a lubime sa nadovsetko a taketo veci sa obcas s nivaju aj jemu...neviem si to vysvetlit, ale nici ma to,lebo po takomto sne mam cely den taky pocit uzkosti,aj ked viem,ze je to len sen... ale preco sa mi to sniva? zo strachu,ze o neho pridem? verime si a navzajom nas to trapi,ked sa tomu druhemu nieco taketo sniva....prosim pomoc, pomozu lapace snov? pred spankom nejem,nepijem alkohol....

dreamcatcher

Lapače fungujú! Keď sa mi ale občas dačo zlé sníva tak sa na lapač pozriem a... hovorím si: prosim nesklam ma túto noc!
obvikle to pomáha

tyrusqa

a nemyslis na to,ze ta podvadza,lebo ja vacsinou nato na co myslim sa mi potom aj sniva...zvlast tie horsie veci.

miškaaaaaa

a mne sa snívalo že muž mi hodil užovku aby som sa na nu pozrela a strašne som vykríkla a sme sa zobudili a do rána som nespala čo mi srdce búšilo jak zvon.

LUCYNKA

Mne sa sny casto plnia. Nesplni sa mi prestne to iste, ale podstata je rovnaka. Mozno to mame v rodine, lebo aj mojej mame sa nedavno snivalo, ze jej kamaratka mala brusko a boli spolu kupovat kocar. A za 2 tyzdne jej volala, ze je tehotna:D.
Niekedy sa mi sniva, ze idem do skoly a zabudnem sa obliect alebo obut:DD A velmi casto aj to, ze len taak kracam po chodniku a zrazu spadnem do jamy a padaaam padaam a zrazu sa zobudim a strasne mi busi srdce.
Nemate niekto podobne skusenosti?:D

noonaa

ano,verim na taketo energie,ale verim skor tomu,ze ta moja sila myslienky je silnejsia...ten lapac si kupim... sme na seba dost naviazani,ale priatel ma viac aktivit ako ja,prirodzene,jeden musel trosku ustupit...ale mam aj ja toho dost a som na 98% so zivotom spokojna...tak nechapem,preco toto...sme sa zhodlis nim,ze preto,lebo sa velmi lubime a je to asi podvedomy strach,ze o seba prideme....lenze mna tie sny naozaj zacinaju trapit...nezaspavam stym,ze myslim na to,ze co ak sa rozideme... ked sa mi snivaju ine horory,nie som z toho taka rozhodena...ak mate este nejake typy,preco je to tak, budem vdacna...dakujem milos a lizanka

lizanka

napadla ma taka blbost-co ked si niekto velmi praje vas rozchod a takto vas "energeticky rusi"? znie to sci-fi, ale vsetko je mozne :D