PRECO BY SOM NIKDY NEVZALA HAK

Príspevok v téme: PRECO BY SOM NIKDY NEVZALA HAK
kofolka

Ahoj, viem, bolo tu už veľa podobných tém, som však veľký odporca Hak...Prečo? "Našťastie" sa to stalo iba mojej kamaratke, nie mne... Ja som iba vďačná, že som pravdu o hak stihla zistiť pre mňa včas.. Takže k veci...
Bola pekná baba zo štíhlou postavou, mala v pohode zadok, prsia pekné dvojky, čistú pleť a vcelku dobré vlasy, nebývala často chorá. Hak začala brať v 17, preto ze jej ich odporucila kožná, na velke vyrazky na tvari, ktore sa jej v posledných mesiacoch vracali. Prvy, druhy, treti mesiac bolo vsetko fajn, dokonca sa jej nerozhadzal ani cyklus, stvrty mesiac vsak nedostala menstruaciu vobec, piaty takisto...Gynekolog jej povedal ze je to v poriadku, nech este pocka, ze ona ta menstruacia pride... siesty mesiac vsak namiesto menstruacie prisli vyrazky, no nie len na tvari, ale aj na chrbte a bolo ich viac ako predtym a boli aj bolestive. Mala ich mesiac, nic na ne nepomohlo, menstruacia dalsi mesiac o5 neprisla. Tak isla znovu ku gynekologovi, ktory sa na nu skoro nastval, ze to nema z tabletiek, tak nech ho nepodcenuje a pod...Tak isla k inemu doktorovi, ktory jej hak zmenil. Plet uz mala cistejsiu, a po 2 mesiacoch prisla aj vytuzena mestruacia...Bola vsak velmi silna, bolestiva, nikdy predtym jej zle pri nej nebyvalo, teraz vsak prve styri dni stale vracala, krce jej nedovolili ist do skoly. Menstruacia trvala 11 dni. Na druh mesiac to uz bolo o cosi lepsie, ale stale nic moc, navyse sa jej objavila celulitida, a prsia jej zacali rast az do "nepeknej" velkosti... Neskor sa toto vsetko vsak ustalilo, tak bola pokojna, brala hak dalej, cyklus mala pravidelny, a dalej nepriberala (bola uz pribrata dost, preplakala pre to vela noci, nikto jej nevedel pomoct). Po 14 mesiacoch chcela tabletky konecne vysadit. Aj tak urobila. Zase zacala mavat bolestive menstruacie, popripade jej vynechavali, zacala priberat. Najvacsia rana vsak prisla o par mesiacov, ked uz si myslela, ze je tehotna (chceli s priatelom dieta). Isla ku gynekologovi, ktory jej povedal, ze plod v jej tele je mrtvy. Stalo sa to aj druhy krat. Nikto to nechapal, v jej rodine boli pomerne zdravy... Neskor sa jej uz vobec nedarilo otehotniet, a tak isli s priatelom na vysetrenie, ona bola neplodna, urcite z hak, vsetky zeny z rodiny boli plodne a nemali ziadne problemy....

protihak

jednoznačne som proti HAK. má možno nejaké plusy, ale určite ich nie je toľko ako mínusov. je to neprirodzený zásah do organizmu, nehovoriac o tom aké môže mať následky. doktor vám o nich istotne dopodrobna nepovie, veď mu ide o biznis. iba chváliť a chváliť. bola by to riadna ruina pre farmaceutický priemysel, keby ju nik nekupoval, nie?! inak môžte si mrknúť:
-odkaz odstránený-

kuki

kofolka-stava sa.kamoska berie už 4roky HAK kvoli pleti a v pohode, gynekol. mal urobit krvne testy pred a po antik.aby vedel ci jej sedí alebo nie.a ženy normalne vysadia HAK a hned možu byt tehotne.je to individualne

jamajka

hm..doktori to predpisuju HLAVNE koli peniazkom,kt. z toho maju :)
Najlacnejsie je nebrat nic, ani € by som nedala za nieco tak skodlive, nie hned, ale neskor.Kazdy liek zatazuje nejaky organ, ale neberiem, je to na kazdom,Ja som zastanca prirodzenych metod, no nie vsetci na ne veria, alebo nemaju o tom info....

niekto

nieje to take indivydualne hak je zataz na organizmus a to v kazdom pripade otazne je ze ako sa stym tvoje telo vyrovna a to ze nemas problemu hned neznamena ze nemozes za 20 rokov ma problemi s krvnym obehom ktore niesu priamo nasledok HAk ale toho ze ti 5 rokov zatazovala organizmus
precitaj si
www.lpp.sk
preto sa to predpisuje :o)
btw
pharmatex ta vyde lacnejsie ako hak a aj ako kondomi

alz-bee

Podla mojho nazoru je to proste vsetko individualne...na kazdu babu posobi HAK inak. Na svete ju uzivaju miliony zien a dovolujem si tvrdit, ze len malemu percentu nevyhovuje. Keby bola taka nebezpecna, tak by ju lekari nepredpisovali...Ja osobne som s nou nadmieru spokojna, sadla mi na 100% a priniesla mi len same pozitiva-nebolestivy menzes, chodi mi presne ako hodinky, trva 3-4 dni, viem si aj rok dopredu vyratat, ze kedy mi pride, ani som z nej nepribrala, no a v neposlednom rade som na 99% chranena od tehotenstva (kezde ju uzivam pravidelne) a s priatelom sa nemusime zdrzovat kupovanim a nasadzovanim kondomu. (a vyjde nas to aj ovela lacnejsie, lebo HAK ma na 3mesiace stoji 25eur a 3kusy kvalitnejsich kondomov dake 3eura a za tri mesiace by tych kondomov muselo byt habadej). Pohlavnu chorobu nemame ani jeden a keby som v buducnosti chcela spat s niekym inym, tak jasne, ze pouzijem kondom. Ja som za HAK...ale hovorim, kolko ludi, tolko chuti..

jamajka

zamyslel sa niekto o com je vlastne HAK?
v kazdom pripade to nieje o normalnom, ale o umelom cykle a + vedlajsie ucinky.
Mozno si poviete, mne sa nic nestane, ale co ak?
Rozhodne by som ju nebrala, navyse nechrani pred pohlavnymi chorobami....