svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???

Príspevok v téme: svadba po dlhorocnom vztahu..vyhra alebo prehra???
sunnysweetie33

kto ste to zazili?ja som prave dopozerala DVD na ktorom je svadba mojho kamosa.zalubil sa,otehotnela a po 12mesiacoch znamosti sa aj vzali.to DVD je ako z rozpravky,stale sa bozkavaju,maznaju,tulia sa k sebe,hadzu na seba zamilovane pohlady.ja mam pomaly za sebou 5rokov spolocneho vztahu s mojim priatelom..tak som rozmyslala,ci aj nasa svadba bude taka sladka,pekna,zamilovana..ako ich..lebo niekedy si myslim,ze my sme uz ako stari manzelia..sice este stale sa k sebe tulime,bozkavame sa a drzime sa za ruky..ale neviem,ci nasa svadba bude taka nadherna,ked sa uz tak dlho pozname,vsetko o sebe vieme a pod.ak ste to niekto prezili,napiste..diky..cmuk :)

janosik

bublifuk, presne tak, je to pokrytecke. preto sa divim, preco vam na samotnej svadbe tak zalezi. ale samozrejme nie kazda svadba je tak.
svadba je proste dost pragamticky krok, to si uvedom. to nie je ako laska

crazynka:)

Viete, mne sa zda...ze obcas chlapi ked povedia, ze "radsej len zime spolu" tak davaju najavo to, ze sa boja svadby....viazat sa.

bublifuk

janosik, a to je velice smutne. a pokrytecke. ked s nou nechcem zostat navzdy a viem to teda ked uz sme presli tou zoznamovacou fazou vztahu a rozhodujeme sa ako dalej tak ju necham. a ked este neviem tak jej vysvetlim ze este neviem... som zmetena.

janosik

bublifuk, moc muzom nerozumies
muz si zenu moze zobrat z roznych dovodov, napr. ze ho neustale otravuje tym, ze chce svadbu.
alebo preto ze byt zenaty je socialne vyhodne (napr. strati sa tlak rodiny typu: a kedy sa uz zoberiete)
moznosti je viac
podotykam, ze to nie je moj pripad

bublifuk

lebo ked mas relativne cerstveho frajera tak ta romanticky poziada o ruku a svatbu zariadi tak aby to bol najstastnejsi den tvojho zivota. ked ste spolu dlho tak sa na svatbe viac menej dohodnete a vacsinu vybavovaciek riesis ty lebo on na to nema cas a nieje mu trapne ta o to poziadat a nakoniec je to skor taky logicky dosledok vasko vztahu a to nieje bohvieako vzrusujuce.

crazynka:)

sunny, moja segra sa nedavno vydavala...po 4 rokoch znamosti a svadba bola prekrasna, priam rozpravkova. Neboj sa toho, ze ked sa vezmete neskor nebude to take pekne. Ja si myslim, ze to bude prekrasne.Ved sa perfektne poznate, viete co mate radi a milujete sa..... Tak sa tym skutocne netrap:o)))) PS: Ja by som sa uz tiez celkom rada vydala:o)))

bublifuk

to mas pravdu to je zas o inom len neviem preco by si taky chlap bral zenu ked bez toho ju mohol podvadzat uplne "legalne"