Baby 2 otázky pre Vás od panica

Príspevok v téme: Baby 2 otázky pre Vás od panica
mmaattoo

Takze mam 24 rokov a som panic a vlastne som este nemal ani poriadny vztah....proste som plachý :)..Teda tie otázky:
1. Príde Vám tento moj "stav" trapny prip. divný - alebo by Vam vadilo si so mnou zacat..?
2. mam penis mierne ohnutý smerom dolu...mate s "takým" penisom skusenosti alebo moze tam byt problem pri nejakych polohach a ak ano tak pri ktorych ? dakujem

mmaattoo

no ale uz teraz mam 25 :D ....nakoniec mozno ani nie je take zle byt panicom ako to ze som doteraz nemal ziadny vztah...to je podla mna to najcudnejsie.....a celkovo mam niekedy pocit ze som dost veci premeskal (nemyslim tym sex)...aj ked vlastne mam este vsetko pred sebou......

zuzinka 20

inak ja mam 20, a som tiez v tomto smere cudna:)..i ked prilezitosti bolo az az, ale nemienim sa vyspat len tak s hocikym, musim ssi byt naprosto ista...
i ked je pravda ze hormonalne som uz niekedy riadne vyhecovana:D:D...

Apolónia

Ja mám skoro 2O a tiež nič, a neprekáža mi to, mám celý život pred sebou a nepotrebujem skočiť do postele hned s prvým kto sa ponúkne...

Heinz-klátil

saky - a to sa ti ako podarilo?
Napíš sem aj podrobnosti veď to je skoro nemožné. Veľmi by ma zaujímalo čo a ako prečo s tebou keď si mal 17 a tak. Kľudne to sem napíš. Ja som na to Veľmi zvedavý a určite aj ostatný...

To ma poser 17ročný s 28 akože vaauu

saky

smejemsa

nechapem comu sa smejes..ja som prisiel o panenstvo v 17tich s 28 rocnou slobodnou mamickou a bolo to super..nikdy na to nezabudnem:)