Mravce v byte - Faraoni

Príspevok v téme: Mravce v byte - Faraoni
CMu_Q

Na intraku mame mravcov, faraonov, robili postrek,lenze ako hlupaci len po tych izbach, ktore boli otvorene (ja som bola doma, takze som nebola na intraku) :( cize moju izbu nevystriekali a neviem sa tych mravcov zbavit, lezu mi do vsetkeho, do jedla, do skrine :( ja uz som zufala, zacinam mat panicky strach z tych mravcov, je ich dost a ked som sa bola pytat na ubytovacie povedali: ze oni najblizsie budu striekat v lete :( tak akoze ja sa zblaznim. Chladnicku nemam aby som potraviny tam dala, tak ich mam v skrini a oni si cestu najdu vsade ! ! aj po tych najmensich dierockach...

Neviete mi niekto nieco poradit? prosim o akukolvek radu, informaciu, dakujem ! !!

peterkac

My sme s mravcami mali problem na byte, ale kym nedosiel chlapik vystriekat vsetkym stupacky, tak sa vracali donekonecna. Problem bol, ze ked mal prist, vzdy niekto z vchodu nebol doma...
tu su celkom fajn rady: dodomacnosti.sk

technikBB

Mravec faraónsky žije v kolóniách niekoľko stoviek až tisícok mravcov kdesi v dutinách stien panelového domu či bytu. V tomto prípade jednoznačne doporučujem PROTECT nástraha na faraónske mravce www.babolna-bio.sk

Tento prípravok je formulovaný ako nástraha, ktorá sa ukladá na miesta výskytu mravčekov na ich chodníčky, tak aby si ju robotnice vedeli odnánašať do hniezda kde uvoľní svoj účinok. A ten je na báze IGR - insect growth regulator- regulátor rastu hmyzu ktorý sterilizuje kráľovnú a zabráni vývoju nových jedincov vďaka čomu za pár týždňov kolónia nedokáže napredovať a úplne zahynie.....Jednoduché a účinné riešenie bez nutnosti akéhokoľvek postreku, aerosolu alebo prášku.

Výhodou je že tento prípravok je formulovaný aj pre konečného spotrebiteľa, teda ktokoľvek si ho môže zakúpiť a svoj problém s faraónskymi mravcami vyriešiť :) Veľa štastia
www.babolna-bio.sk

veronator

My sme robili v redakcii prieskum u čitateľov a najúčinnejšie asi fungujú takzvané domečky na mravce. účinok sa dostaví s miernym oneskorením, ale dostaví sa a je dlhodobý. Je to aj moja osobná skúsenosť. celkom dobré články sú napríklad tento www.topbyvanie.sk alebo rady užívateľov tuto www.pluska.sk

Ludvik Bohu

Mal som mravce, pomohol mi profi postrek od firmy www.dombezplostic.sk, vesaci hned popadali. Pan co prisiel pouziva dost dobru chemiu... pekny den
P.S.:Biolit vadi viac mne ako mravcom :D

Zahradkar

Mne v mnohých situáciách pomohla firma DE-AQUA.SK z Martina.
Zaoberajú sa všetkými škodcami a sú ochotný pomôcť a poradiť, aj keď si práve nič nezakúpite.

Tu je link na faraóny: www.de-aqua.sk
Majú E shop :)))

janulkabb

Námdávali do bytu take priesvitné krabičky s granulkami že PROTECT farao na tom bolo napisane. Dávali to na miesta kde nám mravce chodili po kuchyni a tak. Par dní do toho mravce chodili a začali si to odnášať a asi po dvoch týždňoch uplne zmizli. Takže super.
Keď som si pozrela na googli že čo to bolo za výrobok , ak by sme to ešte potrebovali dokúpiť tak som to našla že sa to volá PROTECT NÁSTRAHA NA MRAVCE FARAONY od nejakej firmy z Lučenca.