ekozahrada

slnko331

tak len dufat, aby to nebolo z toho kliesta,
a co si zavarala?
Ja cakam na vikend, bude tu aj mama a aj podla mesiaca je vhodny cas na zavaranie a som si podonasala kopu poharov, tak to chcem naplnit.

[zruseny12]

AHOJTE
no,to pocasie,ale vystraja...
nie nemam,dnes budem volat okolo 11-nastej,ale ktovie ci budu,v sobotu som brala poslednu davku ANT.,flek sa zacal zmensovat,este ho tam mam,ale uz trochu mensi...
aj ja som nejake veci zavarala...

slnko331

zdravim vas po vichrici, strechu z letnej kuchyne sme mali u susedov, ale uz je vsetko ok.
mariaa, mas uz vysledky?
no uhoriek mam 30, ale uz fakt asi koncia, zato tekvic je dost, zacnem zavarat ten uncle beans a leco, paradajky len zacinaju a z paprik nie je nic, cez vikend dokupim na trhu potrebne a ide sa na vec.
A som si vsimla, ze baza uz tmavne, tak aby sme to nepresvihli, ten dzem.

[zruseny12]

AHOJTE
MARIA21
viem,ze s kliestami nie su zarty...preto som radsej sla...

SLNKO
ja prave som nemala teploty,nic,len som sa citila taka nesvoja,nervozna atd.neviem to ani popisat,lebo ja uz aj mam nejake problemi podobne s tymi bolestami svalov atd.len som zasa hovorila druhovi,ze sa MUSI VO MNE NIECO DIAT,LEBO SOM SA CITILA NEJAKA NESVOJA...
tiez mi brali krv na BORELIOZU/ci sa nezisti...ale zatial,ze nie su vysledky,ze to potrva dlhsie.../tak uvidim beriem ANTIBIOTIKA...prvy den som brala 1000-covku,teraz po 500-vke...do soboty...tak uvidim/
no,to pocasie,cloveka potrapi,je teplo teplo odrazu sa tak ochladi...
mam velmi rada slnko,ale niekedy uz je aj na mna vela...
tak len zberaj uhorky,mozno potiahnes aj dalej ako na 30poharov...
MAJTE SA KRASNE

slnko331

ahojte,
tak ako? Mne uz je celkom fajn. Pojdem aj na zahradu pozriet na uhorky. Doteraz mam zavarenych asi 26 flias, tak snad do tej tridsiatky to potiahnem, ked bube viac bude len dobre.
Stale premyslam co nasadim na jesen do zahrady, aby bolo co najmenej kosenia. Som si vsimla, ze reberbora pekne zakryje zem, aj nechtik je fajn, uz zbieram semena, dake bylinky......

slnko331

ako su u nas tie zmeny pocasia som tak strasne prechladla, ze aj hlas som stratila a vcera som cely den prelezala v posteli, co ma triasla zima, som ani nic jest nemohla a dnes mam kilo dolu, len sa asi neudrzi, co je skoda, teraz som si urobila caj, ani hladna nie som.

slnko331

ahojte,
no pred rokom mala mala kliesta na hlavicke, som jej ho vybrala a asi po dvoch tyzdnoch dostala vysoke teploty a mala cerveny kruh okolo toho miesta, kde bol kliest, hned ju brali do nemocnice, boli sme tam tyzden a vysledky stale nemali, aj nas prepustili domov a ja som tam stale volala na vysledky, strasne dlho im to trvalo, nastastie to nebolo z kliesta.

maria21

Mariaa dobre že si bola u doktorky s klieštom nie sú žarty. U nás jedna pani je veľmi zle už vyše roka ale ona mala viac kliešťov.

[zruseny12]

AHOJTE
SLNKO,bola som u lek.dala mi antib.a brali mi krv...stvrtok- piatok budu vysledky....tak som zvedava...
pekny den prajem

[zruseny12]

SLNKO
mam len ciste cerveny kruh...cely...
inak aj ja zelam MARIA21 NECH SA MANZEL ZOTAVI CIM SKOR...
kazdemu pisem aby sa pozrel na stranku ZDRAVIE Z BOZEJ LEKARNE/daj si to do googla/su tam dobre caje na zlcnik,sak aj na ine veci...